Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Hasır Çanta Butik

  Tüm Modellerimiz Girişimci Ev Hanımları Tarafından Hazırlanmaktadır
   
   
  Tüm Modellerimiz Girişimci Ev Hanımları Tarafından Hazırlanmaktadır. Modayı yakından takip eden ekibimiz ile girişimci ev hanımlarımızın el emeklerini sizler için birleştirdik ve sonucunda Hasır Çanta Butik doğdu. Bütün modellerimiz çalışkan ve girişimci bayan ekip arkadaşlarımız tarafından el emeği göz nuru olarak hayat bulmaktadır. Hiç bir ürünümüz fabrikasyon ya da makine ürünü değildir. Ürünlerimizde Kağıt ip, Jüt, Koton Makrome vs. Gibi İpler Kullanılmaktadır. Gerek Facebook, Gerek Instagram Gerekse Whatsapp Üzerinden ya da hcbutik.com Adresinden Bizlere Ulaşarak Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.
  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  El Çantası 12369

  100.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  Kağıt ip ile hazırlanan ve son derece geniş iç hacmine sahip bir modeldir. Günlük kullanımın yanı sıra özellikle deniz kenarında ve plajlarda oldukça kullanışlı olan bu model ile tüm eşyalarınızı yanınızda taşıyabileceksiniz.

  El Çantası 12040

  140.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  Kağıt ip ile hazırlanan geniş iç hacmine sahip bir modeldir. Renk seçeneklerinin neredeyse sınırsız oluşu, onu her gün ve gecede kullanılabilir kılmaktadır.

  Sırt Çantası 15558

  140.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  Kağıt ipten hazırlanmış, boncuk detaylarına sahip, ağzı büzgülü sırt askılı bir çantadır.

  Sırt Çantası 11568

  140.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  Kağıt çanta modelleri arasında en çok beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Sık el dokuması ile çantanın içi mümkün olduğunca dışarıdan görülmemektedir.

  Omuz Askılı Çanta 12363

  130.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  Hasır görünümlü çanta seviyorsanız, tam aradığınız model diyebiliriz. Omuz çantası olması ile tam bir taşıma kolaylığı sağlamaktadır.

  Omuz Askılı Çanta 10985

  70.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  Küçük omuz askılı bayan çantası tercihleri arasında en çok değerlendirilen modeller arasında yer almaktadır.