Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  El Çantası 12040

  140,00 TL
  Kağıt ip ile hazırlanan geniş iç hacmine sahip bir modeldir. Renk seçeneklerinin neredeyse sınırsız oluşu, onu her gün ve gecede kullanılabilir kılmaktadır.
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@hcbutik.com
  Firma Açıklaması:
  Tüm Modellerimiz Girişimci Ev Hanımları Tarafından Hazırlanmaktadır
   
   
  Tüm Modellerimiz Girişimci Ev Hanımları Tarafından Hazırlanmaktadır. Modayı yakından takip eden ekibimiz ile girişimci ev hanımlarımızın el emeklerini sizler için birleştirdik ve sonucunda Hasır Çanta Butik doğdu. Bütün modellerimiz çalışkan ve girişimci bayan ekip arkadaşlarımız tarafından el emeği göz nuru olarak hayat bulmaktadır. Hiç bir ürünümüz fabrikasyon ya da makine ürünü değildir. Ürünlerimizde Kağıt ip, Jüt, Koton Makrome vs. Gibi İpler Kullanılmaktadır. Gerek Facebook, Gerek Instagram Gerekse Whatsapp Üzerinden ya da hcbutik.com Adresinden Bizlere Ulaşarak Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.

  Tahta sap ayrıntısı ile farklı bir havaya kavuşan bu bayan çantası ile yanınızda istediğiniz tüm eşyalarınız her zaman sizinle olacak.

  Temizlik Önerisi

  Bu model kağıt ip ile hazırlanmıştır. Her ne kadar kağıt ip çantalar yıkanabilir gibi yaklaşımlar olsa da, bizler bunu pek önermiyoruz. Deforme olmaması açısından kuru temizleme en ideal seçim olacaktır.

   

   

   

  Çanta Ölçüleri 

  Boy 30 cm - En 38 cm