Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Sırt Çantası 11568

  140,00 TL
  Kağıt çanta modelleri arasında en çok beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Sık el dokuması ile çantanın içi mümkün olduğunca dışarıdan görülmemektedir.
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@hcbutik.com
  Firma Açıklaması:
  Tüm Modellerimiz Girişimci Ev Hanımları Tarafından Hazırlanmaktadır
   
   
  Tüm Modellerimiz Girişimci Ev Hanımları Tarafından Hazırlanmaktadır. Modayı yakından takip eden ekibimiz ile girişimci ev hanımlarımızın el emeklerini sizler için birleştirdik ve sonucunda Hasır Çanta Butik doğdu. Bütün modellerimiz çalışkan ve girişimci bayan ekip arkadaşlarımız tarafından el emeği göz nuru olarak hayat bulmaktadır. Hiç bir ürünümüz fabrikasyon ya da makine ürünü değildir. Ürünlerimizde Kağıt ip, Jüt, Koton Makrome vs. Gibi İpler Kullanılmaktadır. Gerek Facebook, Gerek Instagram Gerekse Whatsapp Üzerinden ya da hcbutik.com Adresinden Bizlere Ulaşarak Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.

  Ağız tarafından büzülerek kapanmasının yanı sıra küçük birde kapak ayrıntısı bulunmaktadır. Standart sırt çantası ölçülerine sahip olan modelimiz ile yanınızda istediğiniz tüm eşyalarınızı kolayca istediğiniz yere taşıyabileceksiniz.

  Temizlik Önerisi

  Bu model kağıt ip ile hazırlanmıştır. Her ne kadar kağıt ip yıkanabilir gibi düşünceler olsa da Hasır Çanta Butik olarak önerimiz kuru temizleme seçeneği olacaktır.

   

   

   

  Çanta Ölçüleri 

  Boy 30 cm - En 30 cm