Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Omuz Askılı Çanta 12363

  130.00 TL
  Hasır görünümlü çanta seviyorsanız, tam aradığınız model diyebiliriz. Omuz çantası olması ile tam bir taşıma kolaylığı sağlamaktadır.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@hcbutik.com
  Firma Açıklaması:
  Tüm Modellerimiz Girişimci Ev Hanımları Tarafından Hazırlanmaktadır
   
   
  Tüm Modellerimiz Girişimci Ev Hanımları Tarafından Hazırlanmaktadır. Modayı yakından takip eden ekibimiz ile girişimci ev hanımlarımızın el emeklerini sizler için birleştirdik ve sonucunda Hasır Çanta Butik doğdu. Bütün modellerimiz çalışkan ve girişimci bayan ekip arkadaşlarımız tarafından el emeği göz nuru olarak hayat bulmaktadır. Hiç bir ürünümüz fabrikasyon ya da makine ürünü değildir. Ürünlerimizde Kağıt ip, Jüt, Koton Makrome vs. Gibi İpler Kullanılmaktadır. Gerek Facebook, Gerek Instagram Gerekse Whatsapp Üzerinden ya da hcbutik.com Adresinden Bizlere Ulaşarak Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.

  Özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen bu model ile bir plaj ya da pikniğe gittiğinizde tüm eşyalarınızı içine rahatlıkla sığdırabileceksiniz. 

  Temizlik Önerisi

  Bu model kağıt ip ile hazırlanmıştır. Her ne kadar kağıt ip çantalar yıkanabilir gibi yaklaşımlar olsa da, bizler bunu pek önermiyoruz. Deforme olmaması açısından kuru temizleme en ideal seçim olacaktır.

   

   

   

  Çanta Ölçüleri 

  Boy 31 cm - En 48 cm