Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Premium Brilliant Serum (50g)

  990,00 TL
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: Platinsai@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  2013'den bu yana kozmetik sektöründe emin adımlarla ilerleyen Japon cilt ve saç bakım markası platinum vuvu'nun hikayesi onun kurucusu olan İwaki Hiroshinin platine karşı duyduğu tutkuyla başlar.
  İlk çalışmalarını kağıt ve metal geri dönüşümü üzerine yapan
   İwaki Hiroshi 1992’de platin metali üzerinde araştırmalara başlar ve dört yıllık yoğun bir çalışmanın ardından 1996'da platinum kolloidi maddesi, ayrıca dünyadaki ilk platinum kolloidi içeceği olan sai’yi üretmeyi başarır.
  1996 yılından milenyuma kadar uzanan deneme sürecinde platinum kolloidi’nin vücuda herhangi bir olumsuz etkisi olmadığını ispatlayan Hiroshi, maddenin vücudun genel dengesini düzenleme, her türlü psikolojik sorunları önemli ölçüde iyileştirme ve yaşam enerjisine olan pozitif etkisini gözlemleyerek, 2000’de Inovex  adı altında Japonya’da platinum kolloidinin hammadde satışına başlar.
  Sadece platin ve saf sudan ibaret olan platinum kolloidi’nin yapısındaki bol miktardaki su molekülü, aynı zamanda cilt için nemlendirici, canlandırıcı ve yaşlanmayı geciktirici etki sağlamaktadır. Cilt bakımı için devrim niteliği taşıyan bu madde, günümüzde Inovex tarafından dünyanın önde gelen kozmetik markalarına hammadde temin etmekle birlikte Japon pazar payının %60’ına sahiptir.
  2013’de kendi cilt bakım markası olan platinum vuvu’ya hayat veren Inovex, 2014’den bu yana Türk piyasasında yer almaktadır. 

  Premium Brilliant Serum   (50g)

  Bu serum nemlendirici madde Biolipidure, doğal kuşburnu yağı ve cilt düzenleyici madde olan platinum kolloidi’nin yoğun karışımından oluşmaktadır. Nemlilik oranı yüksek olan platin maskesi, cildinizin eski canlılığını geri getirerek sizi Ultraviyole ışınlarının etkisinden tamamen korur. Platinum kolloidi’nin elektron temin etmesiyle gerçekleşen antioksidasyon ve cilt bariyer fonksiyonunun sağlamlaşması sonucunda leke ve kırışıklarınızın yok olmasına yardımcı olur ve oluşumunu engeller. Losyon ile birlikte kullanılan bu ürün sayesinde doğal, nemli ve parlak bir cilde kavuşmanız an meselesi!

   
  Kullanımı:

  Losyon yüzünüze emildikten sonra avucunuza uygun miktarda serum alın ve nazikçe bastırarak tüm yüzünüze yayın.

   

  Dikkat edilmesi gerekenler:

  Serumu uygularken cildinizi ovalamamaya özen gösterin. İki kere uygulama yapacaksanız losyon kuruduktan sonra serumu kullanmayı ihmal etmeyin. Serum kullanımı tamamen bitmeden diğer ürünü uygulamaya geçmeyin. Özellikle cildiniz kuru olduğunda serum kullanımı bazı durumlarda siyah noktalara sebep olabilir. Platinum vuvu’yu sürekli kullanmanız halinde cildin genel dengesi düzenlenir ve siyah noktalarınız kaybolur.

  Ürünler bireylerde farklı etki gösterebileceği için herhangi bir alerjik reaksiyonda lütfen ürünü kullanmayı bırakıp bizimle iletişime geçin.                                                                                                                     İçindikiler:             Su, Digliserin, Gliserin, Butilen Glikol, Sorbitol, Pentilen Glikol, Maltilol, Platin, Sodyum Hiyalüronat, Polikuaterniyum-51, Kuşburnu Meyve Yağı, Hidroksipropil Siklodekstrin, Arginin, Karbomer.