Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Premium Brilliant Losyon (100ml)

  305,00 TL
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: Platinsai@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  2013'den bu yana kozmetik sektöründe emin adımlarla ilerleyen Japon cilt ve saç bakım markası platinum vuvu'nun hikayesi onun kurucusu olan İwaki Hiroshinin platine karşı duyduğu tutkuyla başlar.
  İlk çalışmalarını kağıt ve metal geri dönüşümü üzerine yapan
   İwaki Hiroshi 1992’de platin metali üzerinde araştırmalara başlar ve dört yıllık yoğun bir çalışmanın ardından 1996'da platinum kolloidi maddesi, ayrıca dünyadaki ilk platinum kolloidi içeceği olan sai’yi üretmeyi başarır.
  1996 yılından milenyuma kadar uzanan deneme sürecinde platinum kolloidi’nin vücuda herhangi bir olumsuz etkisi olmadığını ispatlayan Hiroshi, maddenin vücudun genel dengesini düzenleme, her türlü psikolojik sorunları önemli ölçüde iyileştirme ve yaşam enerjisine olan pozitif etkisini gözlemleyerek, 2000’de Inovex  adı altında Japonya’da platinum kolloidinin hammadde satışına başlar.
  Sadece platin ve saf sudan ibaret olan platinum kolloidi’nin yapısındaki bol miktardaki su molekülü, aynı zamanda cilt için nemlendirici, canlandırıcı ve yaşlanmayı geciktirici etki sağlamaktadır. Cilt bakımı için devrim niteliği taşıyan bu madde, günümüzde Inovex tarafından dünyanın önde gelen kozmetik markalarına hammadde temin etmekle birlikte Japon pazar payının %60’ına sahiptir.
  2013’de kendi cilt bakım markası olan platinum vuvu’ya hayat veren Inovex, 2014’den bu yana Türk piyasasında yer almaktadır. 

   Premium Brilliant Losyon   (100ml)
  Özünde çok fonksiyonlu nemlendirici Biolipidure ve doğal kuşburnu yağı eklenerek zenginleştirilen cilt düzenleyici platinum kolloidi’nin bulunduğu Premium Brilliant Losyon, cilde ekstra nemlilik ve duruluk kazandırır. Duru ve nemli bir cilt için paha biçilemez bir ürün olan bu losyonda herhangi bir aroma, renklendirici ve koruyucu madde kullanılmamıştır. Losyon hafif ve doğal gül kokusuna sahiptir.
  Kullanımı:
  Yüzünüzü yıkadıktan sonra bir miktar losyonu avcunuza alın ve nazikçe bastırır şekilde tüm yüzünüze sürün. Losyonun etkili olması için ürünün cildinizin derinliklerine temas ettiğine emin olun.
  Dikkat edilmesi gerekenler:
  Tek seferlik kürde kullanacağınız losyon miktarını vücudunuzun ihtiyacına göre
  ayarlayın. İki sefer kür uygulayacaksanız, lütfen ikinci küre geçmeden önce ilk kürün cildinize emildiğine ve cildinizin kuru olduğuna emin olun.
  İçindekiler:
  Su, Metil Glüset-10, Gliserin, Pentilen Glikol, Butilen Glikol, Digliserin, Platin,
  Hidroksipropil Siklodekstrin, Sodyum Sitrat, Sitrik Asit, Kuşburnu Meyve Yağı.