Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Premium Brilliant Sabun (80g)

  325.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: Platinsai@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  2013'den bu yana kozmetik sektöründe emin adımlarla ilerleyen Japon cilt ve saç bakım markası platinum vuvu'nun hikayesi onun kurucusu olan İwaki Hiroshinin platine karşı duyduğu tutkuyla başlar.
  İlk çalışmalarını kağıt ve metal geri dönüşümü üzerine yapan
   İwaki Hiroshi 1992’de platin metali üzerinde araştırmalara başlar ve dört yıllık yoğun bir çalışmanın ardından 1996'da platinum kolloidi maddesi, ayrıca dünyadaki ilk platinum kolloidi içeceği olan sai’yi üretmeyi başarır.
  1996 yılından milenyuma kadar uzanan deneme sürecinde platinum kolloidi’nin vücuda herhangi bir olumsuz etkisi olmadığını ispatlayan Hiroshi, maddenin vücudun genel dengesini düzenleme, her türlü psikolojik sorunları önemli ölçüde iyileştirme ve yaşam enerjisine olan pozitif etkisini gözlemleyerek, 2000’de Inovex  adı altında Japonya’da platinum kolloidinin hammadde satışına başlar.
  Sadece platin ve saf sudan ibaret olan platinum kolloidi’nin yapısındaki bol miktardaki su molekülü, aynı zamanda cilt için nemlendirici, canlandırıcı ve yaşlanmayı geciktirici etki sağlamaktadır. Cilt bakımı için devrim niteliği taşıyan bu madde, günümüzde Inovex tarafından dünyanın önde gelen kozmetik markalarına hammadde temin etmekle birlikte Japon pazar payının %60’ına sahiptir.
  2013’de kendi cilt bakım markası olan platinum vuvu’ya hayat veren Inovex, 2014’den bu yana Türk piyasasında yer almaktadır. 

  Premium Brilliant Sabun  (80g)
  Özel bitki özlerinden seçilen kaliteli yağ asidi ve çok fonksiyonlu nemlendirici madde Biolipidure’ye platinum kolloidi eklenerek üretilen Premium Brilliant Sabun, yoğun granül kökeniyle nemli, parlak ve pürüzsüz bir cildin anahtarıdır. Ayrıca bu sabun, hücrelerin elektrik potansiyeli dengesini düzenleyerek özellikle ergenlik dönemindeki gençlerin akne ve sivilce problemlerini ortadan kaldırır.
  Aroma, renklendirici ve koruyucu madde kullanılmayan bu ürün, güvenilirliği ve cilt dengeleyici özelliğiyle Japonya’da ebeveynlerin bebekleri için tercih ettiği ürünlerin başında geliyor.
  Kullanımı:
  Kullanımdan önce yüzünüzde makyaj varsa lütfen temizleme yağı ile yüzünüzü temizleyin. Sabunu iyice köpüklendirdikten sonra ürünü tüm yüzünüze yayın ve ılık su ile durulayın.
  Dikkat edilmesi gerekenler:
  Köpüğü uzun süre cildinizde bırakmamaya özen gösterin. Özellikle kuru ve hassas cilde sahip olanların yüzünü mümkün olduğunca erken durulaması tavsiye edilir. Yüzünüzü yıkadıktan hemen sonra Premium Brilliant Losyon ve Premium Brilliant Serumu ile cilt bakımı yapabilirsiniz. Ürünler farklı ciltlerde farklı etki gösterebileceği için herhangi bir alerjik reaksiyonda lütfen ürünü kullanmayı bırakıp bizimle iletişime geçin.  İçindekiler: Potasyom Sabun bazı, Su, Laurik Asit, Platin, Gliserin, Butilen Glikol, Sitrik Asit, Polifosforilkolin Glikol Akrilat, Tokoferol,