Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Premium Brilliant Şampuan (380ml)

  630,00 TL
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: Platinsai@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  2013'den bu yana kozmetik sektöründe emin adımlarla ilerleyen Japon cilt ve saç bakım markası platinum vuvu'nun hikayesi onun kurucusu olan İwaki Hiroshinin platine karşı duyduğu tutkuyla başlar.
  İlk çalışmalarını kağıt ve metal geri dönüşümü üzerine yapan
   İwaki Hiroshi 1992’de platin metali üzerinde araştırmalara başlar ve dört yıllık yoğun bir çalışmanın ardından 1996'da platinum kolloidi maddesi, ayrıca dünyadaki ilk platinum kolloidi içeceği olan sai’yi üretmeyi başarır.
  1996 yılından milenyuma kadar uzanan deneme sürecinde platinum kolloidi’nin vücuda herhangi bir olumsuz etkisi olmadığını ispatlayan Hiroshi, maddenin vücudun genel dengesini düzenleme, her türlü psikolojik sorunları önemli ölçüde iyileştirme ve yaşam enerjisine olan pozitif etkisini gözlemleyerek, 2000’de Inovex  adı altında Japonya’da platinum kolloidinin hammadde satışına başlar.
  Sadece platin ve saf sudan ibaret olan platinum kolloidi’nin yapısındaki bol miktardaki su molekülü, aynı zamanda cilt için nemlendirici, canlandırıcı ve yaşlanmayı geciktirici etki sağlamaktadır. Cilt bakımı için devrim niteliği taşıyan bu madde, günümüzde Inovex tarafından dünyanın önde gelen kozmetik markalarına hammadde temin etmekle birlikte Japon pazar payının %60’ına sahiptir.
  2013’de kendi cilt bakım markası olan platinum vuvu’ya hayat veren Inovex, 2014’den bu yana Türk piyasasında yer almaktadır. 

  Premium Brilliant Şampuan (380ml)
  Hem Humus özü hem de platinum kolloidini aynı bünyede bulundurarak geleneksel şampuanlardan tamamıyla farklı bir yapıda tasarlanmıştır. Temel içerikleriyle devrim niteliğinde bir üründür. Saç bakımı ve yeniden yapılandırma etkisine sahiptir. ‘Yaşlanma karşıtı’ işlevi ile çok özelbir üst düzey saç bakım şampuanıdır.
  Bu şampuanın temel etken maddesinden biri “Humus özü” dür. Biz bu değerli özü olgunlaşmış okyanus toprağını once 1 yıl boyunca doğal yollarla mayalandırıyor sonrasında da 2 yıllık dinlenme sürecine sokarak elde ediyoruz.
  Tüm işlem sürecinde bileşenlerin değişime uğramaması için, çözücü olarak Japonya Aso Dağı’nın doğal suyunu kullanıyoruz. Bu su sabırla bekleyerek oluşturulmuş doğal ekstraksiyon sıvısıdır.
  Humus özünde, fulvic asit başta olmak üzere saçın büyümesi için gereken 16 çeşit mineral ve 20 çeşit amino asit iyonize olmuş bir şekilde mevcuttur.
  Bu özün çok etkin bir anti-oksidant, bağışıklığı güçlendirici, detoks, cilt güzelleştirici, hücreleri canlandırıcı ve antibakteriyel etkilere sahip olduğu bilinmektedir.
  Platinum vuvu Premium Brilliant Şampuanının ikinci bir önemli etken maddesi olan platinum kolloidi kesintisiz devam eden olağanüstü anti-oksidasyon etkisinin dışında, -40mv elektrik potansiyeline sahiptir. Hücrelerin elektrik dengesini düzenler. Taşıdığı bol su molekülleriyle de hücrelere sürekli nemlilik kazandırır.
  Çok değerli iki etken maddesi humus özü ve platinum kolloidinin aynı anda bol miktarda kullanarak ürettiğimiz bu şampuan ile yaşlanma, stres, ultraviyole ışınları gibi yıpratıcı etkilere etkenlere karşı saçınızı korur ve maksimum seviyede yeniden yapılandırır.
  Sonuç olarak saçlarınızın daha canlı, doğal görünümlü kısaca mükemmel olması sağlanır. Özellikle saç dökülmesi, saç seyrekliği ve kepeklenmelerden şikayeti olanlar için sunduğumuz en doğru seçenektir.
  Kullanımı
  Saçınızı yeterince ıslattıktan sonra uygun miktarda şampuanı avucunuza alın ve parmak ucu ile saç köklerinize ve saç derinize masaj yaparak uygulayın. Sonra ılık su ile durulayın ve ikinci kez işlemi tekrarlayın.
  Püf Noktası
  İkinci kez uygulama yaparken uygun miktardaki şampuanı saçınıza yedirip iyice köpürtün. Bu köpük ile saçlarınıza bir köpük maskesi yaparak 3-5 dakika arası bekletin. Son olarak bol miktardaki ılık su ile saçınızı ve baş derinizi iyice durulayın.
  Kullanımda dikkat edilmesi gereken noktalar: Yıkarken başınızı kaşımamaya, baş cildi ve saçınızı güçlü ovalamamaya dikkat edin.
  Etki ve faydasında bireysel farklılıklar olabileceğinden dolayı saç ve kafa derinize iyi gelmediğini hissettiğiniz takdirde kullanmayı durdurup, ürünü aldığınız yere danışmanızı öneririz.

  İçindekiler:
  Su, Humus özü, Lauramidopropylbetaine, Lauroylaspartat Na, Peg-20 sorbitan kakaoatı, Kokoirugurutamin acid TEA, Platin, Portakal Kabuğu Yağı, Polikuaterniyum-10, Etidronat asit, Na klorür, Fenoksietanol