Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  ART AKSESUAR

  Tüm ekibimizin ortak uzmanlığı Ahşaptır. Ürünlerimizin tamamı doğal ağaçtan üretilmiştir.Üst tabla tüm iklim koşullarına uyum sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Bu özellik ürünlerimizin hem iç mekan hemde dış mekanda kullanılmasını sağlamaktadır. Ahşap masa olarak özel kullanımının yanında Otel, Restoran, Cafe kullanımına da uygundur. Kullanıldığı mekanın ısısı ve neminin değişmesi karşısında ahşap elemanlar çatlamaz, ölçü değiştirmez ve eğrilmezler.

  Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  PELİN MUTFAK MASASI - AÇILIR

  2150,00 TL
  Minimum sipariş adeti: 1
  1 adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.Üst tabla MDF üzeri Lake'dir. Ayaklar ise Masif ahşap üzeri ceviz ciladır.Masa tablası ( 70x130+30 )dur. Kenardan açılır. Sandalyeler Kayın masif üzeri ceviz ciladır.Silinebilir kumaştır.Ayaklar demonte gönderilmektedir.İstanbul İçi ücretsiz teslimattır. 2 yıl garantilidir.

  PELİN MUTFAK MASASI - SABİT

  1950,00 TL
  Minimum sipariş adeti: 1
  1 adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.Üst tabla MDF üzeri Lake'dir. Ayaklar ise Masif ahşap üzeri ceviz ciladır.Masa tablası sabittir. ( 70x130)Sandalyeler Kayın masif üzeri ceviz ciladır.Silinebilir deri kumaştır.Ayaklar demonte gönderilmektedir.İstanbul İçi ücretsiz teslimattır. 2 yıl garantilidir.

  DEFNE MUTFAK MASASI - AÇILIR

  2000,00 TL
  Minimum sipariş adeti: 1
  1 adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.Üst tabla MDF üzeri Lake'dir. Ayaklar ise Masif ahşap üzeri ceviz ciladır.Masa tablası ( 70x115+25 ) dir. Sandalyeler Kayın masif üzeri ceviz ciladır.Silinebilir kumaştır.Ayaklar demonte gönderilmektedir.İstanbul İçi ücretsiz teslimattır. 2 yıl garantilidir.

  DEFNE MUTFAK MASASI - SABİT

  1850,00 TL
  Minimum sipariş adeti: 1
  1 adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.Üst tabla MDF üzeri Lake'dir. Ayaklar ise Masif ahşap üzeri ceviz ciladır.Masa tablası ( 70x130)dur. Sandalyeler Kayın masif üzeri ceviz ciladır.Silinebilir kumaştır.Ayaklar demonte gönderilmektedir.İstanbul İçi ücretsiz teslimattır. 2 yıl garantilidir.