Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  PLC Koruma Rölesi 12-24V 8Amper, Solide State Relay With Short Circuit Protection,SSR 8A Röle

  115,60 TL
  PLC Koruma Rölesi 12-24V 8Amper, Solide State Relay With Short Circuit Protection,SSR 8A Röle
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: cop_tenekesi@outlook.com
  Firma Açıklaması:

  1990 Yılından bu yana elektronik kart tasarımı ve firmalara danışmanlık hizmeti sunmakta olan firmamız,Kendi sektöründe lider ve elektronik çözümlere ihtiyaç duyan yerli veya yabancı şirketlere, OEM ve ODM ürünler (kart, ürün ve sistem) sunmaktadır. 

  PLC Koruma ve Kontrol Rölesi Kısa Devre Korumalı LineTECH TECHNOLOGIES  SS-V04  SSR-8A DC-DC Solid State Relay - SSR İçinde hiç mekanik parça bulunmayan ürünler grubuna girmektedir.Firmalar genel olarak elektronik röleler olarak bilir. DC-DC röleler ürün yapıları ve boyutları akımlarına göre değişmektedir.

  Anahtarlama hızları yüksektir. Ömürleri çok uzundur. Genel olarak DC-DC röleler 12 ile 24 volt arasın da kontrol edilir. LineTECH TECHNOLOGIES SS-V04 SSR-8A PLC çıkış ve koruma röleleri güvenilir , sessiz , uzun ömürlü ve yüksek verimli yapıları sayesinde kullanım alanlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek genel ve endüstriyel amaçlı birçok uygulamada kullanılmaktadırlar.  Dörtlü modüller halinde montaj profiline uygun olarak tasarlanmıştır. LineTECH TECHNOLOGIES  - Türkiye