Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  herball shampoo MS CELL antihairloss

  129,00 TL
  MS CELL Saç Dökülmesine Karşı Şampuan: Saçlarınızın ve saçlı derinizin sağlıklı temizlenmesi ve saç derisinin sebum ve pH dengesinin sağlanabilmesi için özel olarak hazırlanmıştır.Saç Ekimi sonrası devam şampuanı olarak kullanıma uygundur. MS CELL Saç Bakım Şampuanı Erkeklerde ve kadınlarda kullanımı uygundur. Hassas saç tipleri dahil tüm saç tipleri İçin geliştirilmiş bakım şampuanıdır. Apigenin , Oleanolic Acid , Biotinly Tripeptide-1 , ProVitamin B5 , Vitamin E , Panthenol ve Bitkisel ekstreler bulunmaktadır. Bileşimindeki Aktif Maddeler: Procopil, Panthenol, Apigenin, Biotin, ProVitamin B5, Oleanolic Acid, Vitamin E A,B1,B2,B5,B9 Vitaminleri, Kullanımı: Ilık su ile ıslatılmış saçlarınıza dökülerek masajla köpürtülür, 5-7 dakika köpük halinde bekletilerek bol su ile durulanır. MS CELL saç bakım şampuanı zayıflamış saç köklerini harekete geçirerek saç döngüsünü arttırır. MS CELL saç bakım şampuanı SAÇ dökülmesinin önlenmesi ve saç büyümesinin uyarılmasında topikal olarak yardımcıdır. MS CELL saç bakım şampuanının etkinliği ve güvenilirliği klinik araştırmalarla ve testlerle kanıtlanmış bilimsel formüle dayanmaktadır. MS CELL saç bakım şampuanı içerisindeki aktif Vitaminler saçlarınızın sağlıklı bir şekilde gelişmesine, güçlenmesine ve uzamasına yardımcı olur. Biotin ; Saçların gelişmesine ve büyümesine yardımcı olur.
  Minimum sipariş adeti: 10
  Satıcı: msc farma
  Satıcı Bilgileri
  Email: estetrend@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  www.mscfarma.com

  MS CELL Saç Dökülmesine Karşı Şampuan: Saçlarınızın ve saçlı derinizin sağlıklı temizlenmesi ve saç derisinin sebum ve pH dengesinin sağlanabilmesi için özel olarak hazırlanmıştır.Saç Ekimi sonrası devam şampuanı olarak kullanıma uygundur.

  MS CELL Saç Bakım Şampuanı Erkeklerde ve kadınlarda kullanımı uygundur.
  Hassas saç tipleri dahil tüm saç tipleri İçin geliştirilmiş bakım şampuanıdır.
  Apigenin , Oleanolic Acid , Biotinly Tripeptide-1 , ProVitamin B5 , Vitamin E , Panthenol ve Bitkisel ekstreler bulunmaktadır.

  Bileşimindeki Aktif Maddeler:
  Procopil, Panthenol, Apigenin, Biotin, ProVitamin B5, Oleanolic Acid, Vitamin E
  A,B1,B2,B5,B9 Vitaminleri,

  Kullanımı:
  Ilık su ile ıslatılmış saçlarınıza dökülerek masajla köpürtülür, 5-7 dakika köpük halinde bekletilerek bol su ile durulanır.

  MS CELL saç bakım şampuanı zayıflamış saç köklerini harekete geçirerek saç döngüsünü arttırır.
  MS CELL saç bakım şampuanı SAÇ dökülmesinin önlenmesi ve saç büyümesinin uyarılmasında topikal olarak yardımcıdır.
  MS CELL saç bakım şampuanının etkinliği ve güvenilirliği klinik araştırmalarla ve testlerle kanıtlanmış bilimsel formüle dayanmaktadır.
  MS CELL saç bakım şampuanı içerisindeki aktif Vitaminler saçlarınızın sağlıklı bir şekilde gelişmesine, güçlenmesine ve uzamasına yardımcı olur.
  Biotin ; Saçların gelişmesine ve büyümesine yardımcı olur.