Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Emital-C Sprey 60 ml Saç Sakal Bıyık ve Kaş Dökülmesine Karşı Bitkisel Bakım Spreyi

  166,00 TL
  Emital-C Saç Sakal Bıyık ve Kaş bakım spreyi bileşiminde; Apigenin , Oleanolic Acid , Biotinly Tripeptide-1 bulundurmaktadır. Emital-C Saç Sakal Bıyık ve Kaş bakım spreyi zayıflamış saç köklerini harekete geçirerek Saç Sakal Bıyık ve Kaş döngüsünü arttırır. Emital-C Saç Sakal Bıyık ve Kaş Spreyi saç dökülmesinin önlenmesi ve Saç Sakal Bıyık ve Kaş büyümesinin uyarılmasında topikal olarak yardımcıdır.
  Minimum sipariş adeti: 10
  Satıcı: msc farma
  Satıcı Bilgileri
  Email: estetrend@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  www.mscfarma.com

  • Emital-C   Saç Sakal Bıyık ve Kaş bakım spreyi bileşiminde; Apigenin , Oleanolic Acid , Biotinly Tripeptide-1 bulundurmaktadır.
   Emital-C Saç Sakal Bıyık ve Kaş bakım spreyi zayıflamış saç köklerini  harekete geçirerek Saç Sakal Bıyık ve Kaş döngüsünü arttırır.
   Emital-C Saç Sakal Bıyık ve Kaş Spreyi saç dökülmesinin önlenmesi ve Saç Sakal Bıyık ve Kaş büyümesinin uyarılmasında topikal olarak yardımcıdır.
    
   Emital-C  Saç Sakal Bıyık ve Kaş Dökülmesine Karşı Bakım Spreyinin etkinliği ve güvenilirliği klinik araştırmalarla ve testlerle kanıtlanmış bilimsel formüle dayanmaktadır.
    
   Emital-C  Saç Sakal Bıyık ve Kaş Dökülmesine Karşı Bakım Spreyi Erkeklerde ve Kadınlarda tek ürün üzerinden kullanılmaktadır.

  •  

   SAÇ-SAKAL-BIYIK-KAŞ ve YARA İZİ EKİMİ SONRASI KULLANIMA UYGUNDUR.

   Kullanımı:
   Emital-C  Saç Sakal Bıyık ve Kaş bakım spreyi MS CELL şampuanla saçlarınızı yıkadıktan sonra temiz saça ve normal zamanlarda günde bir veya tercihen iki kere sabah ve akşam Saç Sakal Bıyık ve Kaş dökülmesinin yoğun olduğu bölgeye 5, az olan bölgelere daha az miktarda püskürtülerek masajla uygulanır ve öylece bırakılır, durulanmaz.
   Emital-C Saç Sakal Bıyık ve Kaş Derisi spreyi Belirtilen bölgelerin dışında bir bölgeye, göze temas ettirildiğinde bol su ile temizlenerek yıkanır.
    
   İçindeki Aktif Etkili Bileşenleri:
   Etken ana maddesi Procapil
   Emital-C Saç Dökülmesine Karşı Deri Spreyi bileşiminde ( A,B1,B2,B5,B9 ) Vitaminleri saçlarınızın sağlıklı bir şekilde gelişmesine, güçlenmesine ve uzamasına yardımcı olur.
   Biotin ;  Saç Sakal Bıyık ve Kaş gelişmesine ve büyümesine yardımcı olur.
   Bakır, çinko, demir ve kalsiyum saçları besler.