Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  BioCharm Zylik Vücut Temizleme Sütü / Body Cleansing Milk 150 ml

  48.50 TL
  İçerdiği Aloe vera Ekstraktı, E Vitamini, Hindistan Cevizi Yağı, Sulfur, Glycolic acid, Allantoin ile cilde ferahlatıcı, nazik ve derinlemesine temizlik sağlar. Ayrıca nemlendirici içeriği sayesinde cilde nemlendirici etki sağlar. Aloe vera özünün, E Vitamini, Kükürt 'ün, Hindistan Cevizi Yağı ve Allantoin 'in Cilde faydalarından yararlanmanıza yardımcı olur. Daha bakımlı görünüm ve rahatlatıcı bir Vücut bakımı sağlar.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@nurlife.com
  Firma Açıklaması:

  Firmamız 1992 Mühendislik Kuruluşu olarak, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünler, Spa Terapi Ürünleri Ar-Ge, Üretim, Ticareti ve İhracatı faaliyetini sürmektedir.
  Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünleri (Cilt/Yüz, Şaç, Ayak, El, Vücut Bakım ürünleri: Anti-Aging, Anti-Wrinkle, Anti-Acne, Anti-Pigmentaston Cilt/Yüz bakım Ürünleri, Anti-Hair loss & Hair Strengthening Serum/Shampoo/Mask, Body Moisturizing/Firming/Slimming Cream, Lotion, Masks, ..etc.) ve eşsiz SPA terapi ürünlerini 28 yıl üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile geliştirerek, her yaşta Kullanıcılarını daha genç, daha bakımlı gösterecek değerli Ürünlerini Sizlerle ve diğer Ülkelerin Tüketicileriyle 2008 den beri katıldığı Yurtiçi - Yurtdışı Uluslararası Fuarlar ve Dış Ticaret çalışmaları ile ilerlemeye devam etmektedir.

  BioCharm Zylik Vücut Temizleme Sütü / Body Cleansing Milk 150 ml


  İçerdiği Aloe vera Ekstraktı, E Vitamini, Hindistan Cevizi Yağı, Sulfur, Glycolic acid, Allantoin ile cilde ferahlatıcı, nazik ve derinlemesine temizlik sağlar.
  Ayrıca nemlendirici içeriği sayesinde cilde nemlendirici etki sağlar. 
  Aloe vera özünün, E Vitamini, Kükürt 'ün, Hindistan Cevizi Yağı ve Allantoin 'in Cilde faydalarından yararlanmanıza yardımcı olur. Daha bakımlı görünüm ve rahatlatıcı bir Vücut bakımı sağlar.  

  Kullanımı: Islak cilde/vücuda banyo lifi ile uygulayın. Hafifçe masaj yapın ve 3-5 dakika bekleyin.
  Ilık su ile durulayın. Her gün veya haftada en az 2-3 kez kullanınız.
  Günlük vücut temizliğiniz için düzenli olarak kullanılması önerilir.
  Ayrıca her duştan önce tüm vücut için kullanılabilir.