Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  BioCharm Revival Dış Genital Bölge Temizleme Jeli 125 ml

  27,50 TL
  BioCharm Dış Genital Bölge Temizleme Jeli derinlemesine arındırır ve temizler. Aloe Vera, C, B Vitamini ve Papatya Özü ile mükemmel bakım ve rahatlık hissi verir. Düzenli kullanımda dış genital bölgedeki cilt rengini aydınlatmaya yardımcı olur. İstenmeyen kötü koku ve kaşıntıyı önlemeye yardımcı olur. PH değerini dengeler.
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@nurlife.com
  Firma Açıklaması:

  Firmamız 1992 Mühendislik Kuruluşu olarak, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünler, Spa Terapi Ürünleri Ar-Ge, Üretim, Ticareti ve İhracatı faaliyetini sürmektedir.
  Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünleri (Cilt/Yüz, Şaç, Ayak, El, Vücut Bakım ürünleri: Anti-Aging, Anti-Wrinkle, Anti-Acne, Anti-Pigmentaston Cilt/Yüz bakım Ürünleri, Anti-Hair loss & Hair Strengthening Serum/Shampoo/Mask, Body Moisturizing/Firming/Slimming Cream, Lotion, Masks, ..etc.) ve eşsiz SPA terapi ürünlerini 28 yıl üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile geliştirerek, her yaşta Kullanıcılarını daha genç, daha bakımlı gösterecek değerli Ürünlerini Sizlerle ve diğer Ülkelerin Tüketicileriyle 2008 den beri katıldığı Yurtiçi - Yurtdışı Uluslararası Fuarlar ve Dış Ticaret çalışmaları ile ilerlemeye devam etmektedir.

  BioCharm Revival Dış Genital Bölge Temizleme Jeli

  BioCharm Dış Genital Bölge Temizleme Jeli derinlemesine arındırır ve temizler. Aloe Vera, C, B Vitamini ve Papatya Özü ile mükemmel bakım ve rahatlık hissi verir. Düzenli kullanımda dış genital bölgedeki cilt rengini aydınlatmaya yardımcı olur. İstenmeyen kötü koku ve kaşıntıyı önlemeye yardımcı olur. PH değerini dengeler.

  Kullanımı: Onu ıslak dış genital bölgeye uygulayın, temizleyin ve durulayınız. Gün içinde, akşam ve sabah düzenli kullanınız.

  Uyarı: Bu ürünü kullanırken: Göz ile temasından kaçının. Göz ile temasında gözleri iyice yıkayın. * Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. *Sadece harici kullanım içindir