Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  BioCharm Xerasoft Vücut Bakım Kremi / Body Care Cream 150 ml

  59,50 TL
  Ceramide içeriği ile Vücut cildine eşsiz yoğun nemlendirici bakım sağlar. Ceramide ve zengin nemlendirici içeriği ile düzenli kullanımda, Vücut cildinin nem dengesini sağlarken, cildin kuruluktan kurtulmasına yardımcı olur. Shea yağı, Hindistan cevizi yağı, C, D Vitamini, Allantoin ve diğer Bitki özleri, cilt bakım içeriklerinin herbirinin eşsiz faydalarından Cildinizin yararlanmasını sağlar, Cildinize daha canlı, daha güzel bir görünüm kazandırır. Düzenli kullanımda içerdiği C Vitamini ve özel formülü sayesinde cilde aydınlatıcı etki sağlar. Günlük Vücut bakımınız ve her duş sonrası Vücut bakımınız için ideal nemlendirici, aydınlatıcı. Daha ilk kullanımlarda cildinizde nemlendirici bakımı hissedebilirsiniz. Ayrıca Epilasyon ve ağda sonrası bacaklarınıza nemlendirici, aydınlatıcı bakım ve günlük bakım olarak da kullanılması önerilir. Düzenli Kullanımda, İçerdiği Vitaminler ve eşsiz bitki özleri ile daha bakımlı Vücut cildine kavuşmanıza yardımcı olurken, Ellerinize ve bacaklara daha bakımlı görünümün kazandırır.
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@nurlife.com
  Firma Açıklaması:

  Firmamız 1992 Mühendislik Kuruluşu olarak, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünler, Spa Terapi Ürünleri Ar-Ge, Üretim, Ticareti ve İhracatı faaliyetini sürmektedir.
  Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünleri (Cilt/Yüz, Şaç, Ayak, El, Vücut Bakım ürünleri: Anti-Aging, Anti-Wrinkle, Anti-Acne, Anti-Pigmentaston Cilt/Yüz bakım Ürünleri, Anti-Hair loss & Hair Strengthening Serum/Shampoo/Mask, Body Moisturizing/Firming/Slimming Cream, Lotion, Masks, ..etc.) ve eşsiz SPA terapi ürünlerini 28 yıl üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile geliştirerek, her yaşta Kullanıcılarını daha genç, daha bakımlı gösterecek değerli Ürünlerini Sizlerle ve diğer Ülkelerin Tüketicileriyle 2008 den beri katıldığı Yurtiçi - Yurtdışı Uluslararası Fuarlar ve Dış Ticaret çalışmaları ile ilerlemeye devam etmektedir.

  BioCharm Xerasoft Vücut Bakım Kremi / Body Care Cream 150 ml

  Ceramide içeriği ile Vücut cildine eşsiz yoğun nemlendirici bakım sağlar.
  Ceramide ve zengin nemlendirici içeriği ile düzenli kullanımda, Vücut cildinin nem dengesini sağlarken, cildin kuruluktan kurtulmasına yardımcı olur.
  Shea yağı, Hindistan cevizi yağı, C, D Vitamini, Allantoin ve diğer Bitki özleri, cilt bakım içeriklerinin herbirinin eşsiz faydalarından Cildinizin yararlanmasını sağlar, Cildinize daha canlı, daha güzel bir görünüm kazandırır. 
  Düzenli kullanımda içerdiği C Vitamini ve özel formülü sayesinde cilde aydınlatıcı etki sağlar. 
  Günlük Vücut bakımınız ve her duş sonrası Vücut bakımınız için ideal nemlendirici, aydınlatıcı.
  Daha ilk kullanımlarda cildinizde nemlendirici bakımı hissedebilirsiniz. 
  Ayrıca Epilasyon ve ağda sonrası bacaklarınıza nemlendirici, aydınlatıcı bakım ve günlük bakım olarak da kullanılması önerilir. 
  Düzenli Kullanımda, İçerdiği Vitaminler ve eşsiz bitki özleri ile daha bakımlı Vücut cildine kavuşmanıza yardımcı olurken, Ellerinize ve bacaklara daha bakımlı görünümün kazandırır.

  Kullanımı: Her gün temiz cilde uygulayın ve her duştan sonra tüm vücuda uygulayın.
  Ayrıca yüz, el, bacak ve ayakların günlük nemlendirici bakımı için kullanılmasını öneririz.
  Güneşlenme sonrası Vücut cildine nemlendirici bakım için önerilir.
  Etkili sonuç için, düzenli kullanılmalıdır. En iyi sonuç için Vücut Kremi öncesinde Duş Jelleri (Relax / Refresh) ve BioCharm Zylik Vücut Temizleme Sütü kullanılması tavsiye edilir. 

  Uygulama Alanları;
  Tüm vücut cildi,
  Eller, Kol, Bacakların günlük nemlendirici bakımı için.
  Etkileri: Yoğun Nemlendirici & Aydınlatıcı, Besleyici & Onarıcı

  İçerik: Ceramide, Shea Butter/yağı, C, D Vitaminleri, Allantoin, Hindistan cevizi yağı ve Eşsiz Cilt bakım yağları ve Bitki özleri, zengin cilt bakım ve nemlendirici özel formül içeriği.