Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  BioCharm Bitki Özlü Saç Bakım Şampuanı / HERBAL HAIR CARE SHAMPOO 300 ml

  39.90 TL
  İçerdiği Sarımsak özü, Pro-Vitamin B5, organik Argan yağı, Keratin ve eşsiz Bitki özleri ile Saçlara besleyici bakım sağlar. Saç bakımına özel formülü ile Saçları derinlemesine temizler. BioCharm Bitki Özlü Saç Bakım Şampuanı, düzenli kullanımda, Saçlara nemlendirici bakım ve daha canlı, parlak, daha güzel bir görünüm sağlar. Sarımsağın eşsiz faydaları ile, Keratin, Pro-Vitamin B5, organik Argan yağı ve eşsiz Bitki özlerinin her birinin Saç ve Saç derisine önemli faydalarından yararlanmanızı sağlar.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@nurlife.com
  Firma Açıklaması:

  Firmamız 1992 Mühendislik Kuruluşu olarak, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünler, Spa Terapi Ürünleri Ar-Ge, Üretim, Ticareti ve İhracatı faaliyetini sürmektedir.
  Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünleri (Cilt/Yüz, Şaç, Ayak, El, Vücut Bakım ürünleri: Anti-Aging, Anti-Wrinkle, Anti-Acne, Anti-Pigmentaston Cilt/Yüz bakım Ürünleri, Anti-Hair loss & Hair Strengthening Serum/Shampoo/Mask, Body Moisturizing/Firming/Slimming Cream, Lotion, Masks, ..etc.) ve eşsiz SPA terapi ürünlerini 28 yıl üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile geliştirerek, her yaşta Kullanıcılarını daha genç, daha bakımlı gösterecek değerli Ürünlerini Sizlerle ve diğer Ülkelerin Tüketicileriyle 2008 den beri katıldığı Yurtiçi - Yurtdışı Uluslararası Fuarlar ve Dış Ticaret çalışmaları ile ilerlemeye devam etmektedir.

  BioCharm Bitki Özlü Saç Bakım Şampuanı / HERBAL HAIR CARE SHAMPOO 300 ml

  İçerdiği Sarımsak özü, Pro-Vitamin B5, organik Argan yağı, Keratin ve eşsiz Bitki özleri ile Saçlara besleyici bakım sağlar.
  Saç bakımına özel formülü ile Saçları derinlemesine temizler.
  BioCharm Bitki Özlü Saç Bakım Şampuanı, düzenli kullanımda, Saçlara nemlendirici bakım ve daha canlı, parlak, daha güzel bir görünüm sağlar. 
  Sarımsağın eşsiz faydaları ile, Keratin, Pro-Vitamin B5, organik Argan yağı ve eşsiz Bitki özlerinin her birinin Saç ve Saç derisine önemli faydalarından yararlanmanızı sağlar.  
   
  Kullanımı: Islatılmış Saça hafif masaj hareketleriyle uygulayın, sonra ılık suyla durulayın.
  Düzenli olarak her gün yada haftada 2-3 kez kullanmanız önerilir. 
  Saç besleyici etkili sonuç için, düzenli kullanılmalıdır. 

  Kullanıcı: Kadın, Erkek
  Saç tipi: Normal, zayıf, yıpranmış saçlar / Tüm Saç tipleri için.  
  Tüm Saç tiplerine besleyici bakım, daha canlı, parlak, güzel bir görünüm sağlar.
  Saç bakım etkisi: Saç besleyici.

  İçeriği: Keratin, Sarımsak/Allium Sativum (Garlic) Bulb Extract, Provitamin B5, Pinus sylvestris ( Pine/Çam ) Bud Extract, Vitaminler, Calendula Extract, Persea Gratissima ( Avocado ) Fruit Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Aloe Vera Extract, Organic Argan Yağı/Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, nemlendiriciler.  
  Uyarı: Göz ile temasından sakınınız. Temasta su ile iyice durulayınız.
  Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
  Sadece harici kullanım içindir.