Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  BioCharm Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli (Hydra Facial Cleanser) 150 ml

  48.00 TL
  Bitki özlü zengin cilt bakım içeriği ile cildi derinlemesine ve nazikçe temizler. Cilt Güzelliğinin önemli sırrı Cildinizi sabah akşam doğru bir Yüz temizleyici ile yıkamanızdır. BioCharm Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli, bunun için özenle geliştirildi. Hint İnciri, B Vitamini, Yulaf, Bal, Passiflora, Armut özleri ve özel nemlendirici formülü ile Size eşsiz nemlendirici, canlandırıcı etkili Cilt temizliği sağlar. PH değerini dengeler. Cilde daha canlı ve daha berrak bir görünüm kazandırır. Ayrıca, Yüzü nemlendirici ve günlük Cilt bakım kremleri kullanımı için hazırlar. Her kullanımda Size bugüne kadar Yüz temizliğinizde BioCharm Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli, kullanmaya çok geç kaldığınızı ve iyi ki kullanmaya başlamışım duygusunu hissettirir. Cildinizi yıkamaya doyamayacağınız, her yıkamada eşsiz bir ferahlık hissi verir.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@nurlife.com
  Firma Açıklaması:

  Firmamız 1992 Mühendislik Kuruluşu olarak, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünler, Spa Terapi Ürünleri Ar-Ge, Üretim, Ticareti ve İhracatı faaliyetini sürmektedir.
  Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünleri (Cilt/Yüz, Şaç, Ayak, El, Vücut Bakım ürünleri: Anti-Aging, Anti-Wrinkle, Anti-Acne, Anti-Pigmentaston Cilt/Yüz bakım Ürünleri, Anti-Hair loss & Hair Strengthening Serum/Shampoo/Mask, Body Moisturizing/Firming/Slimming Cream, Lotion, Masks, ..etc.) ve eşsiz SPA terapi ürünlerini 28 yıl üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile geliştirerek, her yaşta Kullanıcılarını daha genç, daha bakımlı gösterecek değerli Ürünlerini Sizlerle ve diğer Ülkelerin Tüketicileriyle 2008 den beri katıldığı Yurtiçi - Yurtdışı Uluslararası Fuarlar ve Dış Ticaret çalışmaları ile ilerlemeye devam etmektedir.

  BioCharm Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli (Hydra Facial Cleanser) 150 ml


  Bitki özlü zengin cilt bakım içeriği ile cildi derinlemesine ve nazikçe temizler.

  Cilt Güzelliğinin önemli sırrı Cildinizi sabah akşam doğru bir Yüz temizleyici ile yıkamanızdır. BioCharm Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli, bunun için özenle geliştirildi. 

  Hint İnciri, B Vitamini, Yulaf, Bal, Passiflora, Armut özleri ve özel nemlendirici formülü ile Size eşsiz nemlendirici, canlandırıcı etkili Cilt temizliği sağlar.
  PH değerini dengeler.
  Cilde daha canlı ve daha berrak bir görünüm kazandırır.
  Ayrıca, Yüzü nemlendirici ve günlük Cilt bakım kremleri kullanımı için hazırlar.
  Her kullanımda Size bugüne kadar Yüz temizliğinizde BioCharm Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli, kullanmaya çok geç kaldığınızı ve iyi ki kullanmaya başlamışım duygusunu hissettirir. Cildinizi yıkamaya doyamayacağınız, her yıkamada eşsiz bir ferahlık hissi verir.   

  Kullanımı: Yüzünüzü ıslatın, ardından hafif masajla ıslak Yüze uygulayın, sonra durulayın.
  Akşam yüz temizliği ve makyaj temizliği için bu ürünü Yüze yumuşak bir lifle uygulayın, sonra durulayın.
  Sabah ve akşam düzenli kullanın.

  Daha bakımlı bir Cilde BioCharm ile kavuşmanızda Önemli Adımlar üzerine bilgiler:
  Makyaj öncesi ve sonrası cilt temizliğinizde de kullanmanız önerilir, ekstra bir makyaj temizleyicisi ve tonik, cilt temizleme sütü kullanmanız gerekmez.
  Makyaj öncesi ve Cilt bakım kremleri, serum, maskeleri öncesi, cildinizi her bakım işlemine hazırlayıcı nazik cilt temizliğinizi yapar.


  Cildinizi Sabah ve Akşam (İşten/Dışardan hemen geldikten sonra) BioCharm Cilt Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli ile yıkamanızı öneririz.

  Sabah yıkadığınızda Cildin Geceden Sabaha kadar dinlenmesi sonrasında, yeni güne başlarken Cildinizi nazikçe temizler. 

  Ayrıca İçerdiği eşsiz bitki özleri ve özel nemlendirici içeriği ile sabahınıza ve gününüze daha güzel ve daha ferah, dinç bir Cilt/Yüz ile başlamanızı sağlar. 

  Sonrasında sabah kullanacağınız nemlendirici krem, anti-aging krem/serum, göz çevresi krem/serumdan Cildinizin daha iyi faydalanmasına yardımcı olur.

   
  Akşam (İşten/Dışardan hemen geldikten sonra) yıkadığınızda, Cildin üzerinde bulunan günlük kirlilikten derinlemesine ve nazikçe arınmasını/temizlenmesini sağlarken, günün cildinizde bıraktığı yorgunluğu, solgunluğu geride bırakmanıza, daha dinç daha canlı, güzel bir Cilt/Yüz görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur.

  Bunu daha ilk kullanımlarda dahi fark edeceksiniz. Cildinize nemlendirici nazik bir temizlik kazandıran bu Ürünümüz, sonrasında kullanacağınız nemlendirici krem, anti-aging krem/maske/serum, gece kremi, göz çevresi krem/serumdan Cildinizin daha iyi faydalanmasına yardımcı olur. Geceden sabaha kadar cildinizin daha rahat, ferah dinlenmesine yardımcı olur.  

  Uyarı: Göz ile temasından kaçınınız. Temasta, su ile iyice durulayınız.
  Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.
  Sadece harici kullanım içindir.


  İçeriği: 
  Passiflora Edulis Fruit Extract, Vitamin B, Pear Fruit Extract, Avena Sativa Seed Extract, Mel (Honey) Extract,  Aloe Vera Extract, Opuntia Ficus-Indica Extract ve eşsiz cilt nemlendiricileri.