Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  BioCharm Ayak Bakım Kremi / Foot Care Cream 60 g

  32,00 TL
  Kuru, pürüzlü ayaklar, çatlamış topuklar için & Günlük nemlendirici Ayak bakımı için. Vitamin B, C, E, Jojoba Yağı, Argan Yağı, Allantoin, Organik Aloe Vera, Papatya özleriyle zenginleştirilmiş içeriği sayesinde Ayaklara besleyici, nemlendirici bakım, yumuşaklık sağlar. Ayrıca bileklerde, dirseklerde, dizlerde, nemlendirici bakım için kullanılabilir.
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@nurlife.com
  Firma Açıklaması:

  Firmamız 1992 Mühendislik Kuruluşu olarak, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünler, Spa Terapi Ürünleri Ar-Ge, Üretim, Ticareti ve İhracatı faaliyetini sürmektedir.
  Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünleri (Cilt/Yüz, Şaç, Ayak, El, Vücut Bakım ürünleri: Anti-Aging, Anti-Wrinkle, Anti-Acne, Anti-Pigmentaston Cilt/Yüz bakım Ürünleri, Anti-Hair loss & Hair Strengthening Serum/Shampoo/Mask, Body Moisturizing/Firming/Slimming Cream, Lotion, Masks, ..etc.) ve eşsiz SPA terapi ürünlerini 28 yıl üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile geliştirerek, her yaşta Kullanıcılarını daha genç, daha bakımlı gösterecek değerli Ürünlerini Sizlerle ve diğer Ülkelerin Tüketicileriyle 2008 den beri katıldığı Yurtiçi - Yurtdışı Uluslararası Fuarlar ve Dış Ticaret çalışmaları ile ilerlemeye devam etmektedir.

  BioCharm Ayak Bakım Kremi / Foot Care cream

   

  Kuru, pürüzlü ayaklar, çatlamış topuklar için & Günlük nemlendirici Ayak bakımı için.  


  Vitamin B, C, E, Jojoba Yağı, Argan Yağı, Allantoin, Organik Aloe Vera, Papatya özleriyle zenginleştirilmiş içeriği sayesinde Ayaklara besleyici, nemlendirici bakım, yumuşaklık sağlar. Ayrıca bileklerde, dirseklerde, dizlerde, nemlendirici bakım için kullanılabilir.  


  Kullanımı: Sabah, Akşam temiz Ayaklara uygulanır.  

   


  Kimlere Uygulanır:


  Kadın, Erkek, Genç ve her İleri Yaşta Ayakların günlük nemlendirici bakımı için.

   

  Uygulama Alanları;


  Ayaklar
  Çatlamış Ayak Topuklarına,


  Kuru, pürüzlü, yıpranmış Ayaklara,


  Ayakların nasırlaşmaya eğilimli bölgesine,


  Ayrıca bileklerde, dirseklerde, dizlerde, nemlendirici bakım için.


  Etkileri: Nemlendirici & Besleyici & Onarıcı


  Düzenli Kullanımda Ayak Topuk çatlaklarını önlemeye yardımcı olur. 

  Ayak Topuk çatlakları çok ilerlemiş ve nasırlı ayaklar için, bu kremi kullanmadan önce temiz Ayaklarınıza BioCharm Ayak Bakım Solüsyonunu uygulayınız sabah – akşam). Sonra bu BioCharm ayak bakım Kremini sürünüz.

  Düzenli kullanım sonrası ayak topuk çatlaklarını önlemeye yardımcı olur.

  Ayak topuk çatlağı önlendikten sonra Ayak topuklarınızı tekrar çatlamaya karşı korumak ve ayaklarınızın günlük nemlendirici bakımı için; her duştan ve ayaklarınızı her yıkama sonrası hemen ayaklarınıza sürüp temiz çorap giyiniz, evde iseniz temiz terlik kullanınız.

  Ayaklarınızın temizliğinde/yıkanmasında, cilt pH ı na uyumlu sıvı sabun, daha etkili sonuç için markamızın duş jellerini kullanmanızı öneririz, alkali sabun kullanmanızı önermiyoruz.


  İçerik: Organik Aloe Vera, Argan Yağı, Jojoba Yağı & Vitamin B+E, Allantoin, Papatya ve eşsiz bitki özleri, zengin nemlendirici bileşenleri.