Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  YÜZ SİPERİ AÇILIR KAPANIR SİSTEMLİ

  7.50 TL
  VİRÜS İLE MÜCADELEDE YÜZ SİPERİ İMALATI Antifoglu 300 micron kalın asetat kolay monte edilir paketler 10 arlı demonte olarak şeffaf poşet içerisinde hazırlanmaktadır.
  Minimum stock qty: 1000
  Satıcı Bilgileri
  Email: h.ikiz@hotmail.com
  Firma Açıklaması:

  1967 yılında Balıkesir Merkez' de kurulan firmamız, teknolojinin ve taleplerin artması ile Yeni Sanayi Sitesinde 2000 m2 alanına kurulu 3 katlı fabrikasında 40 kişilik konusunda uzman ekibi, 6 adetlik araç filosu ile açık hava reklam sektöründe alanında lider firmalara yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.
  Firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. Açık Hava sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Her ölçekteki müşterimize, kendisine uygun şartlarda hizmet sunuyor, iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermiyoruz.
  Şirket kazancımızın bir bölümü ve çalışanlarımızın da desteğiyle her yıl insani yardımlar ile sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunulmaktadır.

   

   

  Our company, which was established in Balıkesir Center in 1967, provides service to leading companies for outdoor advertising with its expert team, 6 fleet of vehicles with its expert team, 6 fleet of vehicles in a 3-storey factory built in 2000 m2 in Yeni Sanayi Sitesi.
  It is aimed to meet the best experience of our company. The products needed by the Open Air arrangement provide you with high quality and suitable conditions. We provide our customers with service in suitable conditions you choose, we do not compromise on our quality regardless of your business.
  With the support of our employees and a part of our company earnings, we are involved in humanitarian aid and social responsibility projects every year.

   

   

  Fabrika/Factory : Paşalanı Mh. 394.Sk. No : 120/A
  Yaylada Arka Yolu (2.Kapı Arka Çıkışı Karşısı) Karesi / BALIKESİR
  Phone : 0.266 246 60 10
  Merkez / Centrum : Eski Kuy. Mah. Çavuş Sk.
  Emek İşh. B/Blok No : 7/B BALIKESİR
  Phone : 0.266 249 50 60 Fax : 0.266 243 36 25
  email : ikiz.ofset@hotmail.com
  web : www.ikizofset.com

  VİRÜS İLE MÜCADELEDE YÜZ SİPERİ İMALATI
  Antifoglu 300 micron kalın asetat
  kolay monte edilir
  paketler 10 arlı demonte olarak şeffaf poşet içerisinde hazırlanmaktadır.