Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  YUASA SWL750 (24Ah) BAKIMSIZ KURU AKÜ

  560,00 TL
  YUASA SWL750 / 12V 24Ah BAKIMSIZ KURU AKÜ, Yuasa Bakımsız Kuru Akü; NP, NPL, SWL ve EN modelleriyle geniş ürün yelpazesine sahip olup, kalitesi ve yaygın kullanımlarıyla tercih olmaya devam etmektedir. Yuasa Akü modelleri 5 Yıl ve 10 Yıl ömür beklentilidir, kutu ve kapakları sert plastik ABS'den imal edilmiş olup, istek üzerine UL94VO standardına uygun Extreme FR (yanmayı ) maddeden de imal edilebilir. Yuasa Akü modelleri, tamamiyle kapalı, bakımsız tip Akülerdir. Çok geniş bir ısı yelpazesinde çalışabilir. Özel alçak basınçlı emniyet valfleriyle teçhiz edilmiştir. Tampon şarjda ya da çoklu döngülü şarjda çalışmaya müsaittir. Tamamen oksijen rekombinasyonuyla çalıştığından gaz sızdırmaz. İç direnci düşük olup, rafta beklemede kayıpları son derece düşüktür. STASYONER Tip Akü olup, TS 1352 ve ISO 9001 belgelidir. Teknik Özellikler Marka YUASA Model YUASA SWL 750 12V 24Ah BAKIMSIZ KURU AKÜ Voltaj 12V Kapasite 24Ah Ölçüler 175 x 166 x 125 mm Terminal T13 Ağırlık 8.3 kg Kullanım Alanları *Alarm Sistemleri, *İletişim Cihazları, *Kontrol Cihazları, *Bilgisayarlar, *Kablolu Televizyonlar, *ATM'ler, *Elektronik Test Cihazları, *Tekerlekli İskemleler ve Elektrikli Bisikletler, pilsitesi.com *Yangın ve Güvenlik Sistemleri, *Jeofizik Cihazları, *Denizcilik Ekipmanları, *Tıbbi Cihazlar, *Mikro Üretken Tabanlı Büro makineları, *Taşınabilir TV ve Video Lambaları, *TV ve Video Kaydediciler, *Oyuncaklar, *Kesintisiz Güç Kaynakları, *Telefon Santralleri, *Elektronik Teraziler, *Elektronik Yazar Kasalar, *Satış makineları, *Telekominikasyon Cihazları
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: abdullahokumus@anersan.com.tr
  Firma Açıklaması:

  ANERSAN Kesintisiz Güç Kaynakları İstanbul şubemizi açmış bulunmaktayız. Firmamızın ana iş kolu kesintisiz güç kaynakları olmakla beraber tüm güç elektriği/elektroniği konularında faaliyet göstermektedir. Firmamız açmış olduğu şubesi ile sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi planlamaktadır. Firmamız TÜRKİYE çapında marka bağımsız servis hizmeti verilmektedir. Bu bağlamda BİM ile de bir çalışma başlatmak istiyoruz, bu konuları konuşmak üzere bir randevu tarihi verirseniz hem kendimizi anlatmak hemde tanışmak için bir fırsat oluşur.

   Kaliteli hizmetimiz ile müşterilerimizi, verimlilik ve rekabet gücümüz ile tedarikçilerimizi, çalışma ortamımız ve koşullarımız ile çalışanlarımızı en üst seviyede memnun etmek için gerekli sistemi oluşturmak ve bu sistemin etkinliğini sürekli iyileştirerek sektörde her zaman tercih edilen bir kuruluş olmak arzusu ile çalışmaktayız.

   Amacı müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak olan firmamız aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.

   İhtiyaçlarınız doğrultusunda fiyat teklifi vermekten memnuniyet duyarız.

  • LINE INTERACTIVE / ONLINE / MODÜLER / DİNAMİK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI satışı, devreye alma, tamir ve bakım hizmetleri.
  • VRLA / JEL / STASYONER / TRAKSYONER / STARTER AKÜ satışı, değişim ve bakım hizmetleri.
  • SERVO / MİKRO / STATİK REGÜLATÖR satışı, devreye alma, tamir ve bakım hizmetleri.
  • JENERATÖR, STS / ATS TRANSFER PANOLARI satışı, devreye alma, tamir ve bakım hizmetleri.
  • GALVANO / ELOKSAL / TRAFOLU (BAR24) / SWICHMODE / VARYAKLI / AKÜLÜ / AKÜSÜZ REDRESÖR satışı, devreye alma, tamir ve bakım hizmetleri.
  • SOLAR (GES) / RÜZGAR (RES) / HIBRID YENİLENEBİLİR ENERJİ ÇÖZÜMLERİ satışı, projelendirme, devreye alma, tamir ve bakım hizmetleri.
  • OFF GRID / ON GRID / STATİK / SU POMPA İNVERTÖR satışı, projelendirme, devreye alma, tamir ve bakım hizmetleri.
  • AC / DC MOTOR SÜRÜCÜ / YOL VERİCİ, STATİK / DİNAMİK KONVERTÖR satışı, devreye alma, tamir ve bakım hizmetleri.
  • AC-DC MOTOR SÜRÜCÜ / MEDİKAL-TIBBİ CİHAZLAR / CNC-METAL İŞLEME-MATBAA-AMBALAJ-PLASTİK-TEKSTİL-DOKUMA-İPLİK-OTOMOTİV MAKİNALARININ elektronik kartlarının tamiri.
  • SABİT / TEK-ÇİFT KABİN KONTEYNER VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ satış, projelendirme, devreye alma, tamir ve bakım hizmetleri.
  • AG / OG TRAFO, İZOLE TRAFO,TIBBİ İZOLE GÜÇ SİSTEMLERİ, AG / OG PANO, OG MODÜLER HÜCRE satışı, devreye alma, tamir ve bakım hizmetleri.
  • ENERJİ TASARRUF ÜNİTESİ, KOMPANZASYON, HARMONİK FİLTRE, ŞÖNT REAKTÖRÜ, PARATONER / FARADAY KAFESİ YILDIRIM KORUMA, TOPRAKLAMA satış, projelendirme, devreye alma, ölçüm ve bakım hizmetleri.
  • ENERJİ KALİTESİ / TERMAL KAMERA / TESİSAT UYGUNLUK / ŞALT TESİSLERİ / TOPRAKLAMA ölçüm, test ve raporlama hizmetleri.
  • AG / OG ENERJİ NAKİL HATLARI, UTP / STP YAPISAL KABLOLAMA satışı, projelendirme, devreye alma, kabul ve taahhüt hizmetleri.