Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Tiny House

  495.00 TL
  -8 mt*2,55mt -35 m2 -6 Kişi Kapasitelidir. -Cephede Emprenyeli Sibirya çamı kullanılmıştır. Isı Yalıtımı 10cm taş yünü, zemin laminant parke uygulanmış, Elektrik ve sıhhi tesisatı kullanıma hazırdır. Standart mutfak, wc-banyo seçeneğimize ek olarak engelli müşterilerimizin konfor ve kullanımına uygun malzemeler uygulanmaktadır. -Nakliye ve tercihe göre O2 belgeli plakalı Römork işlemleri müşteriye aittir.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: info@engelsizevler.com
  Firma Açıklaması:

  İnşaat sektöründe 45 yıllık tecrübenin, 2014 yılında kurulan yeni nesil mimarları TUĞBART Mimarlık ve Danışmanlık Şirketimize tescilli; patenti bizlere ait olan ‘Engelsiz Evler’ konseptimizle, kurulduğumuz günden bugüne istikrarla yolumuza devam etmekteyiz. Kalite ve memnuniyet esasıyla, minimal yaşam alanlarınızı, maksimum güvenlikle, alanında uzman, deneyimli teknik ekibimizin hızlı montaj hizmetiyle, 10 günde kullanımınıza sunuyoruz. Tiny Cafe, Tiny Ofis, Tiny House ve çelik prefabrik seçeneklerimizle minimal bütçeyle, maksimum konforu sizler için üretiyoruz. www.engelsizevler.com

  -7,5 mt*3mt
  -35 m2
  -6 Kişi Kapasitelidir.
  -Cephede Emprenyeli Sibirya çamı kullanılmıştır. Isı Yalıtımı 10cm taş yünü, zemin laminant parke uygulanmış, Elektrik ve sıhhi tesisatı kullanıma hazırdır. Standart mutfak, wc-banyo seçeneğimize ek olarak engelli müşterilerimizin konfor ve kullanımına uygun malzemeler uygulanmaktadır.
  -Sipariş gününden itibaren teslim süresi 20 gündür.

  -Nakliye ve tercihe göre O2 belgeli plakalı Römork işlemleri müşteriye aittir.