Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  SSN Cla Refuel 1250 Mg 100 Softgel

  139,00 TL
  SSN Sports Style CLA Refuel 1250 MG 100 Kapsül'ün öne çıkan özellikleri: - Hızlanmış metabolizma - Antioksidan özelliği - Daha fazla kas büyümesi - İnsülin Kontrolü - Kolesterol ve trigliserid kontrolü - Her kapsülde 1250 mg CLA
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: muhasebe@wheymarket.com
  Firma Açıklaması:

  REKK Sporcu Gıdaları 2015 yılından beri Türkiye'de Sporcu gıdaları ve takviyeleri iş kolunda faliyet gösteren üretici firmadır. SSN, BPN, ve ONYX markalrının üretimini yapan firmamız SPOR ve SPORCUNUN yanında olmak mottosuyla yola çıkmış ve bu doğrultuda yaptığı faaliyetlerle pazarda kendine haklı yer edinmiştir.

  SSN CLA Refuel 1250 MG 100 Kapsül nedir?

  CLA; Konjuge Linoleik Asit, metabolik aktivitelerin, vücut direncinin artırılmasında, bağışıklık sisteminin, kas gelişimi ve onarımına yardımcı olabilmektedir. Yağ kaybına ve kilo kaybına yardımcı olabilecek bir gıda takviyesi olan CLA, hücre içindeki yağın parçalanmasını da sağlayabilmektedir. İnsülin direncinin oluşmasında, yağ depolanmasında, yiyecek kaynaklı alerjik reaksiyonlarda önleyici bir maddedir. Gün içerisinde yemeklerden önce 1'er kapsül toplamda 3 kapsüle kadar kullanılması tavsiye edilmektedir.

  SSN Sports Style CLA Refuel 1250 MG 100 Kapsül'ün öne çıkan özellikleri:

  - Hızlanmış metabolizma

  - Antioksidan özelliği

  - Daha fazla kas büyümesi

  - İnsülin Kontrolü

  - Kolesterol ve trigliserid kontrolü

  - Her kapsülde 1250 mg CLA