Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Saçkıran losyonu 60Cc x 6 adet Pityana

  79,00 TL
  Pityana Saçkıran losyonu Özel bir yöntem ile elde edilen bitki extrelerinin karışımlarını taşıyan Pityana saçkıran losyonu düzenli kullanım sonucunda,zamanla saç köklerini etkileyerek ;bay ve bayanlarda saçkıranın giderilmesine yardımcı olur. Eğer saç köklerinize geri dönülemeyecek şekilde zarar verdi iseniz (Barutla yakma gibi) v.s ürünümüz size yardımcı olmaz.Saç kökleriniz sağlam ve sağlıklı olursa ürünümüz size yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. yorumları okuyun yorum sahipleri ile iletişim kurun Bulunduğunuz yörede daha önce Pityana kullanıcısı var ise,görüşerek tecrübelrinden yararlanın.Size en doğru ve sağlıklı bilgiyi kullanıcılarımız vercektir. Pityana olarak sadece ürün satmakla kalmıyoruz;her ay düzenli olarak kullanıcılarımızı arayarak takip ediyoruz.kullanıcılarımızın 8 yıldır aldıkları başarılı sonuçlar bize güç veriyor.
  Minimum sipariş adeti: 100000
  Satıcı: Kamalı Kozmetik
  Satıcı Bilgileri
  Email: pityana0707@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  Ürün kutusu içerisinde size gelmesi onyıllık deneyimimiz aktif olarak ürünlerimizi piyasaya sürdüğümüz beşinci yılımızda türkiye nin ve avrupa ülkelerinin çeşitli bölgelerinde kullanıcılarımızın bulunması pityana kullanıcıları ile görüşme imkanı sağlanması her ay kullanıcılarımızın düzenli bir şekilde aranarak takip edilmesi resim yollayan kullanıcılarımızın gerçek pityana kullanıcıları olup ulaşılır olması yorum sahiplerinin gerçek kullanıcı yorumları olup ulaşılır olması ürünlerimizin bitkisel içerikli olup yan etkisinin olmaması kalıntı bırakmaması acı ve yanma hissi uyandırmaması rahatsız edici agır bir kokusunun ol maması her yaştan herkesin rahatlıkla kullana bilmesi tahriş yara ve kabuklanma yapmaması saçkıranın giderilmesinin yanı sıra saçlarınızı güçlendirmesi bakım yapması kepeklenmeyi önlemesi saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olması kolay kullanılır olması.etkisini çabuk göstererek bıkkınlık vermemesi.bizi bize değil kullanıcılarımıza sorun diyoruz.

  Pityana Saçkıran losyonu Özel bir yöntem ile elde edilen bitki extrelerinin karışımlarını taşıyan Pityana saçkıran losyonu düzenli kullanım sonucunda,zamanla saç köklerini etkileyerek ;bay ve bayanlarda saçkıranın giderilmesine yardımcı olur. Eğer saç köklerinize geri dönülemeyecek şekilde  zarar verdi iseniz (Barutla yakma gibi) v.s ürünümüz size yardımcı olmaz.Saç kökleriniz sağlam ve sağlıklı olursa ürünümüz size yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. yorumları okuyun yorum sahipleri ile iletişim kurun Bulunduğunuz yörede daha önce Pityana kullanıcısı var ise,görüşerek tecrübelrinden yararlanın.Size en doğru ve sağlıklı bilgiyi kullanıcılarımız vercektir. Pityana olarak sadece ürün satmakla kalmıyoruz;her ay düzenli olarak kullanıcılarımızı arayarak takip ediyoruz.kullanıcılarımızın 8 yıldır aldıkları başarılı sonuçlar bize güç veriyor.