Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Otomatik filtre

  2,00 TL
  Kendi kendini otomatik temizleyen su filtresi
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı: SUN FILTRE
  Satıcı Bilgileri
  Email: kayhan@sunfiltre.com
  Firma Açıklaması:

  Hakkımızda

  Tutku. Gelenek. Uzmanlık. Bizim için tutku, gelenek ve uzmanlık, uzun vadeli düşünmenin ve sorumlu eylemlerin temelidir. Bu üç temel, iklim ve kaynakların korunması alanlarında geleceğe yönelik ve sürdürülebilir çözümlerin geliştirilmesine doğru bize rehberlik ediyor.

  Bu bağlamda, şirketimiz; alanında uzman teknik kadrosu, deneyimli süpervizörleri ve geniş çalışma ekipleriyle, gelişen teknolojiye ayak uydurarak, yenilikçi, ekonomik, güvenilir çözümler sunarak, her zaman daha iyisini gerçekleştirme hedefi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  Sun Filtre su arıtma ve filtrasyon çözümlerinde 2005 yılından günümüze bir çok endüstriyel, belediye, sulama, balast suyu, Petrol, Gaz ve evsel kullanım suyu alanındaki  uygulamalarını korumak için kapsamlı bir su filtreleme sistemleri hattı geliştirmeye olan tutkusunu ve bağlılığını adamıştır. Her Sun Filtre su filtrasyon sistemi, verimlilik, etkinlik ve güvenilirlik için üretilmiştir ve mükemmellik, müşteri hizmetlerine olan bağlılığımızla desteklenmektedir.