Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Osmanlı Takılar Küpe - KP-101

  29.90 TL
  Aşkın ve sadakatin simgesi, zerafetin ve şıklığın ışıltısı, özel koleksiyon ve nadide tasarımları ile sizlere özel... Yüksek kalitede işçilik gerektiren; el emeği ile metal uçlar üzerine rengarenk metal göz alıcı renkleri ile ince detaylara sahip , metal etnik temalı çok farklı uygun kombinelerle birlikte kullanabileceğiniz göz alıcı sade renk. Yeni trend ve otantik havası ile şıklığınızı tamamlayacak.
  Minimum stock qty: 10
  Vendor: ByOskar
  Satıcı Bilgileri
  Email: info@byoskar.com
  Firma Açıklaması:

  Türkiye bijuteri takı üreticisiyiz, Altın, Zamak ve Gümüş el işçiliği takı sanatının merkezi olan Kapalı Çarşıda’da 1978 yılında başladığımız el sanatları faaliyetlerimizi, 1985 yılından itibaren farklı şirketler adı altında devam ettirdik. Elde ettiğimiz birikim, deneyim ve tecrübelerin sonucunda 1997 yılında kendi şirketimiz olan "ByOskar"markasını kurduk.

  Geçmişten aldığımız mirası gelecek nesillere en iyi şekilde taşıyabilmek adına sürdürdüğümüz el emeği göz nuru, el sanatlarımız olan bijuteri Bilezik ve Kolyesi ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tanıtabilmek adına kurduğumuz sitemizi siz değerli müşterilerimizin ve ilgililerin beğenisine sunuyoruz.

  Satışını yaptığımız toptan ve perakende tüm ürünlerimizi, kendi atölyelerimizde imal etmenin ve yine kendimize ait olan vitrinlerden sizlere sunmanın onurunu yaşamaktayız. Bütün ürünlerimiz yılların birikimine kuyumculuk işciliğimiz ile tecrübe ve kaliteyle sizlerle buluşmaktadır. Ayrıca firmamız olarak her ürünün garantimiz altındadır.

  Zamak, gümüş takı tasarlıyoruz ve üretiyoruz. Kalıplama dışında, aynı zamanda eşsiz el yapımı takılar üretiyoruz. Projeler: kendimizi ait ve ısmarlanan projeler de yapabiliyoruz. Ayrıca altın, bakır gümüş kaplama ya da rodyum işlemi kullanıyoruz. Yalnızca orijinal, doğal takılar kullanıyoruz. 3000'den fazla model sunuyoruz ve asıl hedefimiz rekabetçi fiyatlar karşılığında ürünlerimizin yüksek kalitesiyle müşterilerimizi memnun etmektir. Türkiye ve Avrupa'nın dört bir tarafından müşterilere ulaşıyoruz.

  Ürün Özellikleri;

  • Göz alıcı renklere sahip, çok farklı özel tasarım, eşsiz bir küpedir. 
  • Ürün resimleri kendi çekimlerimizdir. Farklı ekranlarda çeşitli ton farklılıkları gösterebilir.

  Kullanım Tavsiyesi;

  • Hassas kullanım tavsiye edilir.
  • Ürün ölçülerinde (ebatlar, ağırlık, v.b.) ± % 3 farklılıklar olabilir.
  • Alkol, parfüm, deterjan gibi benzeri maddeler ile temasından sakınılması gerekir.

  Ürün Paketlemesi;

  • Ürünlerimiz stoktan teslimdir.
  • Ürün kutu içerisinde gönderilir.
  • Baskısız sağlam bir karton kutu içerisinde gönderilir.
  • Fotoğrafların üzerine gelerek gerçek çözünürlükte görebilirsiniz.

   

  Obline Satış :  https://www.byoskar.com/urun/kp-101