Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Osmanlı Takılar Kolye - ZN-240

  34,00 TL
  Yüksek kalitede işçilik gerektiren; el emeği ile metal uçlar üzerine rengarenk metal boyu ayarlanabilir zincirli ve göz alıcı renkleri ile ince detaylara sahip , metal saçaklı etnik temalı çok farklı uygun kombinelerle birlikte kullanabileceğiniz göz alıcı sade renk. Yeni trend ve otantik havası ile şıklığınızı tamamlayacak.
  Minimum sipariş adeti: 10
  Satıcı: ByOskar
  Satıcı Bilgileri
  Email: info@byoskar.com
  Firma Açıklaması:

  Türkiye bijuteri takı üreticisiyiz, Altın, Zamak ve Gümüş el işçiliği takı sanatının merkezi olan Kapalı Çarşıda’da 1978 yılında başladığımız el sanatları faaliyetlerimizi, 1985 yılından itibaren farklı şirketler adı altında devam ettirdik. Elde ettiğimiz birikim, deneyim ve tecrübelerin sonucunda 1997 yılında kendi şirketimiz olan "ByOskar"markasını kurduk.

  Geçmişten aldığımız mirası gelecek nesillere en iyi şekilde taşıyabilmek adına sürdürdüğümüz el emeği göz nuru, el sanatlarımız olan bijuteri Bilezik ve Kolyesi ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tanıtabilmek adına kurduğumuz sitemizi siz değerli müşterilerimizin ve ilgililerin beğenisine sunuyoruz.

  Satışını yaptığımız toptan ve perakende tüm ürünlerimizi, kendi atölyelerimizde imal etmenin ve yine kendimize ait olan vitrinlerden sizlere sunmanın onurunu yaşamaktayız. Bütün ürünlerimiz yılların birikimine kuyumculuk işciliğimiz ile tecrübe ve kaliteyle sizlerle buluşmaktadır. Ayrıca firmamız olarak her ürünün garantimiz altındadır.

  Zamak, gümüş takı tasarlıyoruz ve üretiyoruz. Kalıplama dışında, aynı zamanda eşsiz el yapımı takılar üretiyoruz. Projeler: kendimizi ait ve ısmarlanan projeler de yapabiliyoruz. Ayrıca altın, bakır gümüş kaplama ya da rodyum işlemi kullanıyoruz. Yalnızca orijinal, doğal takılar kullanıyoruz. 3000'den fazla model sunuyoruz ve asıl hedefimiz rekabetçi fiyatlar karşılığında ürünlerimizin yüksek kalitesiyle müşterilerimizi memnun etmektir. Türkiye ve Avrupa'nın dört bir tarafından müşterilere ulaşıyoruz.

  Yüksek kalitede işçilik gerektiren; el emeği ile metal uçlar üzerine rengarenk metal boyu ayarlanabilir zincirli ve göz alıcı renkleri ile ince detaylara sahip , metal saçaklı etnik temalı çok farklı uygun kombinelerle birlikte kullanabileceğiniz göz alıcı sade renk. Yeni trend ve otantik havası ile şıklığınızı tamamlayacak. 

   

  Ürün Özellikleri;

  • Yaklaşık 45 cm boyu ile standart ölçülerde metaldir.
  • Tam olarak kolye boyu ayrıca klips ile ayarlanabilir, zinciri metaldir.
  • Gümüş kaplama yapılmış olup uzun yıllar kalıcı özelliği vardır.
  • Metal uçlar üzerine, rengarenk sargılardan oluşan saçak temalı kolye uçları.
  • Göz alıcı renklere sahip, çok farklı özel tasarım, eşsiz bir kolyedir.    
  • Ürün resimleri kendi çekimlerimizdir. Farklı ekranlarda çeşitli ton farklılıkları gösterebilir.

  Kullanım Tavsiyesi;

  • Hassas kullanım tavsiye edilir.
  • Ürün ölçülerinde (ebatlar, ağırlık, v.b.) ± % 3 farklılıklar olabilir.
  • Alkol, parfüm, deterjan gibi benzeri maddeler ile temasından sakınılması gerekir.

  Ürün Paketlemesi;

  • Ürünlerimiz stoktan teslimdir.
  • Ürün kutu içerisinde gönderilir.
  • Baskısız sağlam bir karton kutu içerisinde gönderilir.
  • Fotoğrafların üzerine gelerek gerçek çözünürlükte görebilirsiniz.