Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  G suite Profesyonel Mail ve Depolama Hizmeti 1 Yıllık

  300,00 TL
  Firmaların kendi domainleri uzantılı mail adreslerini gmail alt yapısı ile güvenli, hızlı, yedeklenebilir ve büyük depolama alanı ile kullanabilirler.
  Satıcı: Narbilisim

   G Suite kullanmakla birlikte tüm ürünleri tek bir çatı altında toplayıp kontrolü kolay bir sisteme geçmiş oluyorsunuz.
  Yönetici konsolunun rahat kullanılabilir arayüzüyle tüm işlemleriniz elinizin altında.
  Verileriniz tamamen size aittir. Google veri merkezleri, dünyanın en iyi güvenlik mühendisleri tarafından korunmaktadır. Mailleriniz SSL veri transferiyle yapılıp, internet üzerinde ki dinlenme riskiniz ortadan kaldırılmaktadır.
  %99.9 çalışma garantisi vermektedir. Bu da yılda 6 dakika esneklik demektir ve bu 6 dakika yıl içerisinde parçalara bölünerek 1-2 saniyelik servis kesintisi oluşturabilir. Böyle olunca %100 diyebiliriz :)
  G Suite, Google sunucularında çalıştığı için güvenlik ve bakım maliyeti bulunmamaktadır.
  Güçlü spam ve virüs filtresiyle maillerinizin spama düşmesi ya da iletilmemesi sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır.
  G Suite bulut altyapılı çalıştığı için ortam ve cihaz bağımsız olarak çalışmaktadır. İster ofisinizde bilgisayar başında, isterseniz arabanızda telefonunuzda tüm ürünler üzerinden çalışabilirsiniz.
  G Suite sizlere çevrim dışı destek sağlar. Uçakta seyahat ederken bile maillerinizi kontrol edebilir ya da mail gönderebilirsiniz. Erişim sağladığı ilk anda mailiniz karşı tarafa ulaşacaktır.
  Tüm platformlarda kullanıcılar eski alışkanlıklarından vazgeçmeden maillerini kontrol edebilir ve geçiş sırasında son kullanıcı kesinlikle etkilenmez. İşletmeniz ne kadar büyük olursa olsun geçiş işlemlerinde servis kesintisi yaşanmamaktadır. Kullanıcılarınız farkına varmadan G Suite geçmiş olacaklardır.

  Kendi yorumunuzu yazın
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  • Kötü
  • Mükemmel