Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  mfi test cihazı

  1.00 TL
  plastik malzemelerin akışkanlığını karakterize etmek için uygulanan metod. çapı belli bir delikten, belli hararette, belli bir yük uygulanan plastik malzemenin, 10 dakikada akan miktarı tartılarak bulunur. ölçülen değer, gram/10dk ya da cm3/10dk olarak ifade edilir.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: idillab@hotmail.com
  Firma Açıklaması:

  İDİLLAB 10 yıl boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren malzeme test ekipmanları konusunda üretim ve ARGE yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

   

  Beton-Asfalt-Agrega-Zemin-Çimento-Kireç-Alçi-Yalıtım vb malzemelerin kalite kontrol test ekipmanlarını imal etmektedir.

   

  Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kendi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

   

  Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

   

  Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan İDİLLAB, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

  YAYGIN OLARAK TERMOPLASTİK MALZEMELERİNİN ERİME AKIŞININ TESPİTİNDE KULLANILAN TEST CİHAZIDIR CİHAZIN KULLANIMI OLDUKCA KOLAYDIR 400 SANTİGRAD SICAKLIK DERECESİNE KADAR ÇIKAN  CİHAZ OTOMATİK KESME MOTORU İLE BİRLİKTE  TESTTE KULLANILAN AGIRLIK VE DİĞER BÜTÜN APARATLARIYLA BİRLİKTE VERİLİR.

  SICAKLIK: 100-450 DERECE

  SICAKLIK OHASSASİYETİ 0,1 DERECE

  İÇ ÇAP:2,095 MM

  STANDART AGIRLIKLAR: 875 -960 -1200 -1640 GR

  OPSIYONEL DIGER AGIRLIKLAR:325 -1200 -2160 -3800 -5000 GRAM

  ÖLÇÜLER:55-45-75 CM

  GÜÇ:220 V/50 HZ