Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  MatchX M2 Pro

  60500.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  Vendor: G2U Bilişim
  Satıcı Bilgileri
  Email: kutluhan@mxc.org
  Firma Açıklaması:

  Modern geleceği şekillendiren yeni teknolojik gelişmelerin takibi ve uygulamasını kendisine misyon olarak benimseyen şirketimiz, MatchX ile gerçekleştirmiş olduğu anlaşma doğrultusunda M2 Pro Türkiye satış haklarını alarak ilk adımını atmıştır. Şirket amaç ve hedefleri doğrultusunda ülke ekonomisine katkı sağlayacağına inandığı teknolojik gelişmeleri keşfederek işbirlikçilerimiz, paydaşlarımız ve sizlerle birlikte büyümeğe devam edecektir. 

  ✓ DÜNYANIN EN ÇOK SATILAN UYGULAMALI KRİPTO MADENCİSİ - Ve bunun iyi bir nedeni var! MatchX M2 Pro, ilk multi-token, LPWAN, IoT Kripto Madencisidir. Sadece bu da değil, MatchX, M2 Pro madencisini son kullanıcıların enerji maliyetlerini göz önünde bulundurarak inşa etti. MatchX patentli düşük güç teknolojisi ile M2 Pro madenci, ASIC madencileri gibi diğer sistemlere kıyasla enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.
   
  ✓ MULTI-TOKEN MADENCİLİK: MXC, DHX & BITCOIN MADENCİLİK – MatchX, Bitcoin, MXC ve DataHighway tokenları gibi büyük tokenlar da dahil olmak üzere multi-token kripto madenciliğine yönelmiştir! Burada bitmiyor; hak ettiğiniz seçeneğe sahip olmanızı sağlamak için daha fazla token eklenecektir. M2 Pro, geleneksel mutabakat protokolleri yerine ‘Proof of Participarion’ (PoP) modelinde çalıştığı için çeşitli belirteçleri madencilik yapmanıza olanak tanır. M2 Pro, kullanıcıların varlıklarını çeşitlendirmesine ve oynaklığı azaltmasına olanak tanır.
   
  ✓ ENERJİ VERİMLİ: GÜÇ TÜKETİMİ – M2 Pro madencinin bir ampulden DAHA AZ enerji tükettiğini biliyor muydunuz? 5 KWh altında, işte bu Alman mühendisliğidir! MatchX gezegenimiz için daha temiz, daha yeşil bir geleceğe bakıyor ve LPWAN (Düşük Güç Geniş Alan Ağı) sayesinde M2 Pro inanılmaz derecede düşük bir enerji seviyesi kullanıyor.
   
  ✓ DAKİKALAR İÇİNDE MADENCİLİĞE BAŞLAYIN – Hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için mükemmel olan MatchX M2 Pro, kurulumu herkes için ‘Tak ve Çalıştır’ tarzında kolaylaştırır. M2 Pro ile kripto madenciliği çok basit!
   
  ✓ MXC DATADASH UYGULAMASI İLE TAM ENTEGRE – DataDash uygulamasıyla MatchX, kripto madenciliğinin gücünü güvenli bir şekilde SİZİN ellerinize verir. Kodlama becerisi gerekmez! Sadece madencideki QR kodunu tarayın ve hemen madencilik cüzdanınızı günün her saati, her yerde, her zaman kolayca yönetebileceğiniz MXC DataDash uygulamasına bağlanın.
   
   
  Ağırlık: 0,4 kg
  Boyutlar: 101 × 226 × 73 mm
   
  İşlemci
  NXP MCIMX6G2CVM05AB, 528MHz, Kol Cortex-A7
   
  Hafıza
  256MB DDR3 RAM/ 256MB NAND FLASH
   
  Depolama Hafızası
  32 GB'a kadar isteğe bağlı SSD veya Endüstriyel SD Kart
   
  LoRa Radyo
  İki SX1303 yonga seti, 16 frekans kanalı EU868, US915, AS920, AS923, AU915, KR920, IN865 bölgelerini destekler
   
  Wifi
  2.412GHz – 2.484GHz, IEEE 802 Bölüm 11b/g/n (802.11b/g/n)
   
  Küresel Konumlama Sistemi
  Ek LNA'lı UBlox Max 7Q GNSS alıcısı
   
  Ethernet
  24V POE ile RJ45 10/100 Mbit LAN
   
  Konsol
  Sanal COM bağlantı noktası olarak USB-C aracılığıyla
   
  Arayüz
  Konsol UART için PD'li USB-C ve Güç USB-A 2.0 Ana Bilgisayar Sıfırlama Düğmesi
   
  Dahili Sensörler
  3 Eksen İvme Ölçer Basınç Sensörü Sıcaklık Sensörleri Gerilim ve Akım izleme
   
  Anten Arayüzü
  4x SMA konektörleri, su geçirmez
   
  Güç kaynağı
  22V'a kadar 24V DC pasif PoE veya USB-C PD rev 2.0
   
  Güç Tüketimi
  Ortalama 3.5W, en yüksek 6W
   
  Çalışma Sıcaklığı
  -40oC ila 85oC
   
  Muhafaza
  ASA plastik, IP66 derecesi, anti-UV
   
  Dünya Çapında Taşıyıcı Sertifikasyonu (4G LTE Opsiyonel)
  Vodafone, Deutsche Telekom, Telefónica, AT&T, US Cellular, T-Mobile, Rogers, Telus, Verizon, Telstra, KT, SKT, NTT, DOCOMO, KDDI. Sertifika: FCC, CE, RCM, KC