Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  MALİKA FRANSIZ DANTELLİ BATTANİYE SET 6 PARÇA PUDRA

  300,00 TL
  BATTANİYE 240*245. 🛍ÇARŞAF 240*260. 🛍YASTIK 50*70cm { 4adet}.
  Minimum sipariş adeti: 500
  Satıcı Bilgileri
  Email: abd@ykzyakamoz.com.tr
  Firma Açıklaması:

  2011 yılında kurulan YKZ YAKAMOZ TEKSTİL markasıyla kendine özgün model ve tasarımlarıyla günümüze kadar ev tekstiline kendi alanında (yatak örtüleri, pikeleri, nevresim takımları, masa örtüleri, bornoz setleri) yeni kreasyonlar kazandırmıştır.

  Özgün ve yenilikçi vizyonu ile her zaman en iyi olmayı hedefleyen YKZYAKAMOZ, ev tekstili sektöründe sağlam ve güvenilir bir isim yaratmayı başarmıştır. Temel felsefesi en kaliteli ve en yeni ürünleri herkesten önce değerli müşterilerine sunmaktır. Ürün kalitesi, koleksiyon zenginliği ve renk çeşitliliğiyle farklı duruşunu her sene biraz daha kuvvetlendirmiştir.

  Güçlenmemizin en önemli adımını ise ikinci markamız olan DOLCE MARİEE ile  renk ve seçeneklerimizi modellerimizi zarif ve kullanılabilir şekilde tescillemiş olduk.

  MİSYONUMUZ

  Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz yapıcı çözümler ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak

  VİZYONUMUZ

  Ev tekstili ürünleri sunan bir kuruluş olarak önde gelen lider marka olma yolunda ilerlemek. Siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etme oranını en üst düzeye çıkarma.

   

   

                                     ANLAŞILMAK İÇİN DEĞİL, YAŞAMAK İÇİN VARIZ….

  KALİTELİ BATTANİYE ÜZERİNE İŞLENEN FRANSIZ DANTEL GÜPÜRÜ ÇİFT KİŞİLİK BATTANİYE SETİ

  *30 DERECE SICAKLIKTA YIKANABİLİR

  *KURUTEMİZLEME YAPILABİLİR