Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Lacivert Mini Etek

  15.00 TL
  Lacivert Mini Etek %100 kaliteli kumaştan üretilmiştir. İhracat Fazlasıdır. % 95 Cotton %5 Elastan üretimdir.
  Minimum stock qty: 33
  Satıcı Bilgileri
  Email: metin.tayfur.ads@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  Firma olarak, 27 yıllık tecrübenin ve birikimimizle, 2019 yılında Meissa Fashion markasıyla ticaret hayatımızda yeni dönüm noktasına girdik. Kendimizi ve vizyonumuzu yenileyerek MEİSSA markasıyla müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.  Yaptığımız işlerin arkasında durarak markamızı sürekli dünya teknolojisiyle eşdeğer yenilemeyi ilke edindik.

  Meissa Butik, dürüstlük, doğruluk, insan sevgisi ve ticari ahlak kurallarına bağlı bir ticari ahlak ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayret ve imkânlarını sonuna kadar kullanmaktadır.

  Firmamız ticarete  kendi menfaatlerini gözeterek değil, müşterilerimizin  çıkarları gözetmeyi ilke edinen bir firmayız Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti sizlere verebilmek birinci ilkemizdir.

  Biz her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirmek, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketmelerini amaçlıyoruz.

  Kumaş dünyasındaki değişen trendleri ve gelişen fonksiyonları yakından izleyip araştırarak her sezon koleksiyonlarını daha zenginleştirmeyi ve seçenekleri arttırmayı planlıyoruz.


  Meissa Tekstil olarak sektörde her daim ilklere imza atmayı hedeflemekteyiz. Taklitçi zihniyet içerisinde çalışmayı benimsemiyoruz. Bu nedenle hem takdir hem de taklit edilen bir marka olma hedefindeyiz...

  Kalite olarak insanların benimsemeyeceği mal ve hizmet üretmemeye çalışıyoruz. Piyasadaki rekabet ortamında ayakta durabilmek başkalarının malını baltalamak, ucuz mal üretip tüketicilere dağıtmak, kalitesi düşük malların kalite bakımından yüksek mallarla aynı eş değerde tutmak, başkalarının müşterileri gidip diğer firmaları karalamak gibi ticari ahlaka sığmayan davranış ve tutumda bulunmak firma olarak kesinlikle yapmadığımız ve benimsemediğimiz bir davranıştır.


  Misyon;
  Hizmetlerimizi kaliteli, dinamik ve yenilikçi bir biçimde sunarak müşterimizin beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek.

  Vizyon:

  Kalite, dinamizm ve yenilikçilik ile bilinirliğimizi üst düzeye taşıyarak; sektörümüzde güvenilir bir tedarikçi ve sağladığımız çalışma ortamı ile çalışanlarımız için vazgeçilmez bir firma olmak.

  Lacivert Mini Etek %100 kaliteli kumaştan üretilmiştir. İhracat Fazlasıdır. % 95 Cotton %5 Elastan üretimdir.