Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Jammila Nevsima Seti

  2500,00 TL
  Jammila Nevsima 4ürünlü setimizin içinde; -Tonik -Özel karışım kremi -Maske -Güneş koruyucu bulunmaktadır Hangi ciltler kullanbilir; -Skar -Gözenek -Leke -Gözaltı morlukları -Aktif akne -Cilt sorunu olmayan ciltlerde kullanabilir ilerde cilt sorunu oluşmaması için. -Uzman kontrolunde kullanım sağlanıcaktır.
  Minimum sipariş adeti: 2
  Satıcı: Jammila Güzellik
  Satıcı Bilgileri
  Email: cemile.gulsum@hotmail.com

  Jammila nevsima seti kullanmadan jammila temizleme jeli ile cildinizi temizlemeyi öneririz sonrasında temiz olan cildin emilimini ve maskenin hızlı dermise inmesini sağlamak için jammila nevsima setindeki temizleme toniği pamuğa dökerek tüm ciltte yediriz önce cildinizi temizledikten sonra bu tonik işlemi cildin emilimini sağlayarak sürülen ürünleri derinin altına taşır ve hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.

  İçerisinde azelaic acid bulunan Jammila maskeyi tüm cilt tipleri kullanabilir. En çok kullanım alanları Leke, akne, akne izlerine, güneş lekelerine, doğum sonrası lekelere,melazma lekelerine,skar izlerine, aktif akneye ve akne izlerini tedavi eder. Maske düzenli kullanımda ciltte ölü tabaka atarak cilt küçük küçük soyulmalar yaşar.28 gün sonra gözle görünür ciltte aydınlama yaşarsınız düzenli kullanımda kalıcı sonuç alırsınız.

  Jammila nevsimanın Maskesi cildimizi yenileyip, soyarken devam kremide aynı şekilde cildi yenilemeye devam edecektir. Hücrelerin yenilenmesine katkı sağladığı için ciltteki bütün problemlere çözüm sunuyor.

  Jammila Nevsima yeni bir cilt oluştururken ciltte soyulmalar olacağı için iyi bir koruma sağlayacak güneş kremimiz 50 SPF’tir.