Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  GRAN CANELA NEMLENDİRİCİ KOMPLEKS CİLT BAKIM KREMİ 50 ML

  199.00 TL
  İçermez : P araben, hidrokinon, alkol, chlorphenesin, lanolin ve genetiği değiştirilmiş ürün içermez. Gran Canela Nemlendirici Kompleks Krem, kuru, cansız ve mat ciltlerin , doğal, canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş yoğun nemlendiricili cilt bakım kremidir.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: tekinelhan@hotmail.com
  Firma Açıklaması:

  İŞ YERİ RESMİNİ YARIN YÜKLEYECEĞİM.

   

  İçermez : P araben, hidrokinon, alkol, chlorphenesin, lanolin ve genetiği değiştirilmiş ürün içermez.

  Gran Canela Nemlendirici Kompleks Krem, kuru, cansız ve mat ciltlerin , doğal, canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş yoğun nemlendiricili cilt bakım kremidir.

  Kullanım

  Göz çevresi hariç yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanabilirsiniz. Ürünün uygulanacağı bölgeyi Gran Canela Arındırıcı Temizleme köpüğü ile temizleyiniz. Az miktarda kremi, göz çevresi hariç, cildinize dairesel hareketlerle aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak homojen olarak yayınız. Bu işlemi günde iki kez sabah –akşam ve düzenli tekrarlayınız. Uygulanan bölgeyi bir süre su ile temas ettirmeyiniz.

  İçeriğindeki Bazı Aktif Maddeler ve Etkileri

  Pentavitin:   Yapılan klinik çalışmalarda pentavitinin, cildin 72 saat boyu nemli kalmasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Cildin koruyucu bariyerini güçlendirerek, sağlıklı görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Ürünün ciltteki etkisini   PENTAVITIN®: Feel deep hydration for 72 hours - YouTube ’’   izleyebilirsiniz.

  Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide: Bitkisel kaynaklı doğal nemlendirme ajanıdır. Güçlü nemlendirme özelliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Cildin doğal dengesini bozmadan, gün boyunca çevresel faktörlere karşı koruyucu bariyerini destekler. Yoğun nemlendirme özelliği sayesinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur. Ürün tanıtımını katalogunu internetten ‘’ [https://www.in-cosmetics.com/__novadocuments/2650 veya hyaluro smooth ls 8998 _ ’’   inceleyebilirsiniz.

  Butyrospermum Parkii Butter (Shea butter) :  Afrika kıtasında yetişen karite ağacının meyve tohumlarının preslenmesiyle elde edilir. Doğal nemlendirici ve tahriş önleyicidir. Cildi yeniden yapılandırarak sağlıklı bir görünüm kazanmasını yardımcı olur. Çevresel zararlara karşı cildin koruyucu bariyerini destekler.

  Sodium PCA: Cildin doğal nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Kuru ve tahriş olmuş ciltlerin sağlıklı yapıya kavuşmasını destekler.

  Vitamin E (Tocopherol ) :Güçlü antioksidan özelliği olan bir vitamindir. Antioksidan özelliği sayesinde serbest radikallere karşı güçlü etki gösterir. Cildin elastikiyetini artırır. UV ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı hücre çeperinin korunmasına yardımcı olur.

  Vitamin B 3 (Niacinamide) : Cilt aydınlatma ürünlerinde yaygın olarak kullanılan bir vitamindir. Rahatlatıcı etkisi sayesinde kuru ve hassas ciltlerin sağlıklı bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

   Pro Vitamin B5 (Panthenol) : Güçlü nemlendirici ve yenileyici özellikleri olan bir vitamindir. Nemlendirici özelliği sayesinde stratum corneum da hidrasyonu geliştirerek, transepidermal su kaybını azaltır bu sayede cildin elastikiyet ve yumuşaklığının artırılmasını sağlar.

   Allantoin : Cildin yenilenmesi destekler ve tahriş olmasını engeller. Cildin su tutma kapasitesini artırarak yumuşak ve sağlıklı bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

  Caprylic/Capric Triglyceride : Ciltte yağlılık hissi bırakmadan yumuşak ve esnek bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

  C12-15 Alkyl Benzoate : Ciltte yumuşak ve ipeksi bir etki bırakır.

  Calendula Officinalis Flower Extract (Aynısefa) : Antik çağlardan beri cilt bakım ürünlerinde kullanılan bir bitkidir. Antioksidan özelliği vardır.  Yapılan çalışmalarda ciltteki kollagen ve glikoprotein sentezini uyardığı görülmüştür. Cilt yapısını destekleyerek sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını destekler.

  Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin yaprağı) : Cildi sakinleştirir ve yapılandırır. Cildin canlı, genç ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Camellia Sinensis Leaf Extract (Yeşil Çay) : Cildi yeniden yapılandırarak ve doğal yapısını destekleyerek cilde sağlıklı bir görünüm kazandırır.

  Panax Ginseng Root Extract (Panax Ginseng) : Cilt yapısını destekleyerek sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Persea Gratissima Fruit,Seed,Leaf Extract(Avokado) : Cildin  genç ve ipeksi  bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Tilia Platyphyllos Extract (Ihlamur ): Cilt yapısını rahatlatarak sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Anthemis Nobilis Flower Extract (Papatya) : Cildi sakinleştirir ve yapılandırır. Cildin canlı, genç ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

   

   Propylene Glycol: Cildin doğal nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Kuru ve tahriş olmuş ciltlerin

   sağlıklı yapıya kavuşmasını destekler.

  Cyclopentasiloxane : Ciltte yağlılık hissi bırakmadan yumuşak ve esnek bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

  Glycerin : Cildi nemlendirerek sağlıklı bir yapıya kavuşmasını destekler.

  Xanthan Gum : Bitkisel kökenli stabilizatördür. Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Carbomer : Emülsiyon stabilizatörüdür. Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Glyceryl Stearate : Emülsiyon stabilizatörüdür. Cildin koruyucu bariyerini destekler.

  Peg-100 Stearate : Emülsiyon stabilizatörüdür. Cildin koruyucu bariyerini destekler.

  Cetearyl Alcohol: Yardımcı emülsiyon stabilizatörüdür. Cildin koruyucu bariyerini destekler.

  Phenoxyethanol: Anti mikrobiyel üründür. Cildi zararlı bakterilerden korur.

  Ethylhexylglycerin : Cildi nemlendirerek sağlıklı bir yapıya kavuşmasını destekler

  Teslimat Bilgileri