Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  GRAN CANELA KIRIŞIKLIK VE YAŞLANMA KARŞITI CİLT BAKIM KREMİ 50 ML

  288.00 TL
  KIRIŞIKLIK KARŞITI VE YAŞLANMA KARŞITI BİTKİSEL KREM
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: tekinelhan@hotmail.com
  Firma Açıklaması:

  İŞ YERİ RESMİNİ YARIN YÜKLEYECEĞİM.

  İçermez : P araben, hidrokinon, alkol, chlorphenesin, lanolin ve genetiği değiştirilmiş ürün içermez.

  Gran Canela Anti Wrinkle&Anti Aging Cream , ciltte oluşan kırışıklıklar, ince çizgiler ve tüm yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına, cildin genç, pürüzsüz ve sağlıklı görünüm kazanmasına yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş yoğun nemlendiricili cilt bakım ürünüdür.

  Kullanım

  Göz çevresi hariç yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanabilirsiniz. Ürünün uygulanacağı bölgeyi Gran Canela Arındırıcı Temizleme köpüğü ile temizleyiniz. Az miktarda kremi, göz çevresi hariç, cildinize dairesel hareketlerle aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak homojen olarak yayınız. Bu işlemi günde iki kez sabah –akşam ve düzenli tekrarlayınız. Uygulanan bölgeyi bir süre su ile temas ettirmeyiniz.

  İçeriğindeki Bazı Aktif Maddeler ve Etkileri

    Ultra Filling Spheres™. DOLDURMA KÜRELERİ   " Düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit ve konjak glükomannanın sinerjik etkisi ile kırışıklıkların azalmasına ve yeni kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.  Cildin su tutma kapasitesini artırarak nem ve elastikiyetinin artmasını destekler. Cildin pürüzsüz ve sağlıklı bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

   (Ürünün ciltteki etkisini ‘ ’  Hyaluronic FILLING SPHERES (ENG)-Clip0.flv - YouTube ‘’ izleyebilirsiniz. Ürün tanıtımını katalogunu internetten ‘’ [PDF] Ultra Filling Spheres™ ’’   inceleyebilirsiniz.

  Sodium Hyaluronate : Hyaluronik asit bilinen en güçlü nem tutucu polisakkarittir. Nem mıknatısı (moisturemagnet ) olarak bilinir ve kendi ağırlığının 1000 katı su tutabilme özelliğiyle cildin uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur. İlerleyen yaşla beraber ciltteki hyaluronik asit, elastin ve kollajen miktarı azalır bunun sonucu olarak ciltte kırışıklıklar oluşmaya başlar. Hyaluronik asit kırışıklıkların azalmasına ve yeni kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Cilt yüzeyinde koruyucu bir film tabakası oluşturarak cildin sağlıklı ve pürüzsüz bir yapıya kavuşmasını destekler.

  Hydrolyzed Soy Protein : Ciltteki hücrelerin beslenmesini, rejenerasyonu ve büyümesini destekler. Hücresel büyüme ve protein biyosentezi üzerinde uyarıcı etkileri vardır. Cildi sıkılaştırır, korur, yumuşatır, elastikiyetini artırır ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.  Ürün tanıtımını katalogunu internetten ‘’VEGESERYL LP LS 9058 ‘’ inceleyebilirsiniz.

  Pentavitin:   Yapılan klinik çalışmalarda pentavitinin, cildin 72 saat boyu nemli kalmasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Cildin koruyucu bariyerini güçlendirerek, sağlıklı görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Ürünün ciltteki etkisini ‘  PENTAVITIN®: Feel deep hydration for 72 hours - YouTube ’’   izleyebilirsiniz.

  Butyrospermum Parkii Butter (Shea butter) :  Afrika kıtasında yetişen karite ağacının meyve tohumlarının preslenmesiyle elde edilir. Doğal nemlendirici ve tahriş önleyicidir. Cildi yeniden yapılandırarak sağlıklı bir görünüm kazanmasını yardımcı olur. Çevresel zararlara karşı cildin koruyucu bariyerini destekler.

  Sodium PCA : Cildin doğal nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Kuru ve tahriş olmuş ciltlerin sağlıklı yapıya kavuşmasını destekler.

  Vitamin E (Tocopherol ) : Güçlü antioksidan özelliği olan bir vitamindir. Antioksidan özelliği sayesinde serbest radikallere karşı güçlü etki gösterir. Cildin elastikiyetini artırır. UV ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı hücre çeperinin korunmasına yardımcı olur.

  Vitamin B 3 (Niacinamide) : Cilt aydınlatma ürünlerinde yaygın olarak kullanılan bir vitamindir. Rahatlatıcı etkisi sayesinde kuru ve hassas ciltlerin sağlıklı bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

  Allantoin : Cildin yenilenmesi destekler ve tahriş olmasını engeller. Cildin su tutma kapasitesini artırarak yumuşak ve sağlıklı bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

  Cyclopentasiloxane : Ciltte yağlılık hissi bırakmadan yumuşak ve esnek bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

  Propylene Glycol : Cildin doğal nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Kuru ve tahriş olmuş ciltlerin sağlıklı yapıya kavuşmasını destekler.

   

  Xanthan Gum : Bitkisel kökenli stabilizatördür. Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Glycerin : Cildi nemlendirerek sağlıklı bir yapıya kavumasını destekler.

  Carbomer : Emülsiyon stabilizatörüdür. Cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Glyceryl Stearate : Emülsiyon stabilizatörüdür. Cildin koruyucu bariyerini destekler.

  Peg-100 Stearate : Emülsiyon stabilizatörüdür. Cildin koruyucu bariyerini destekler.

  Cetearyl Alcohol: Yardımcı emülsiyon stabilizatörüdür. Cildin koruyucu bariyerini destekler.

  Phenoxyethanol: Anti mikrobiyel üründür. Bakteri üremesini engeller.

  Ethylhexylglycerin : Cildi nemlendirerek sağlıklı bir yapıya kavuşmasını destekler.

  C12-15 Alkyl Benzoate : Ciltte yumuşak ve ipeksi bir etki bırakır.

  Caprylic/Capric Triglyceride : Ciltte yağlılık hissi bırakmadan yumuşak ve esnek bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.