Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Gowith Renkli Bambu Performans Erkek Patik Çorabı Kutulu 6 Çift / 3150

  64.90 TL
  Performans arttırıcı özel tasarım bambu çorabımız özel örgü tekniği ve kullandığımız bambu lycra karışımı materyallerimizle aktivite esnasında kullanıcıya ciddi destek ve rahatlama sağlar. Doğal gün boyu zinde ve rahat hissettirir, içerinde sentetik ve boya olmadığı için alerji yapmaz, yumuşak örgüsü ve rahat lastikleri sayesinde ayağa baskı uygulamaz, ayak dostu ve çevrecidir.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: email@activ-trade.com

  Ürün Açıklaması

  Özellikleri: Performans arttırıcı özel tasarım bambu çorabımız özel örgü tekniği ve kullandığımız bambu lycra karışımı materyallerimizle aktivite esnasında kullanıcıya ciddi destek ve rahatlama sağlar. Doğal gün boyu zinde ve rahat hissettirir, içerinde sentetik ve boya olmadığı için alerji yapmaz, yumuşak örgüsü ve rahat lastikleri sayesinde ayağa baskı uygulamaz, ayak dostu ve çevrecidir. Bambu elyafının yüksek oranda nem emici özelliği sayesinde ayağınız gün boyu zinde ve kuru kalır, bambunun antibakteriel özelliği ile de ayağınızda mantar üremesine engel olur, ekoteks standartlarına göre üretildiğinden zararlı hammadde içermez. Bu çoraplarda kullanılan basınç kontrollü örgü tekniği ile ayağınıza masaj etkisi sağlar. Konforlu konç ve dikişsiz parmak uçları ile damar dostu, bambunun yüksek oranda olması nedeniyle ayaklarınız nefes alabilir, koku önleyici, iklim düzenleyici, yumuşak ve cilt dostudur. Ürünün kullanım alanları: Her ortamda rahatlıkla giyilebilir, her ayakkabıya rahatlıkla uyum sağlar, moda giyenlere uygundur, spor ayakkabılarda normal günlük ayakkabılarda rahatlıkla kullanılır,

  Yasal Uyarı

  Sosyal Sorumluluğumuz: Firmamız bu özel ürünlerin, üretimi, paketlenmesi ve pazarlanması ve nihai olarak sizlere ulaşmasına kadar, tüm aşamalarda aşağıda maddeler halinde belirttiğimiz, çevre ve insan haklarına uyacağını taahhüt eder. •Ürünlerimizde; Doğaya zarar veren ve kirleten materyaller kullanılmamaktadır, dünyamızı paylaştığımız diğer canlıların varlığını ve haklarını dikkate alarak üretim yapılmaktadır. •Her şart da müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. •Çocuk işçi, çalıştırmamak. •Aile hayatına saygılı, çalışanların sosyal ve haklarını gözetip daha insanı standartlara ulaşmasına yardımcı olmak. •Çalışanların sağlığı için önlemler almak. Çalışma ortamını, dünya sağlık örgütünün ve diğer uluslararası saygın kuruluşların hedeflediği kriterleri sağlamak. •Toplumsal sorunlara duyarlı ve çözümlerine katkıda bulunmak. •Çalışanlarımızda her türlü ayrımcılığa (ırk, inanç, cinsiyet…) karşı duyarlı olmak, karşılaşabileceği bu tür ayrımcılığa sıfır tolerans göstermek. •Kültür ve sanat faaliyetlerini destekleyerek toplumsal yaşamı zenginleştirmek, kültür ve sanat faaliyetlerini teşvik etmek.