Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  For You Solmayan Beyaz Gül Kutusu

  99,00 TL
  Dekoratif cilt bezi ile kaplanmış mukavva kutu. Özenle hazırlanmış hediye paketi ile gönderilir. Sipariş tarihinden sonraki ilk iş günü kargoya verilir
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı: VOYEN
  Satıcı Bilgileri
  Email: gokce@voyen.com.tr
  Firma Açıklaması:

  1993 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz, 25 yıldır gözlük, saat ve takı sektörü başta olmak üzere değerli markalara; kutu, stand ve etelaj konusunda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini merkezinde konumlandıran firmamız, tescilli “Voyen” markasının kalite ve güvencesiyle günden güne gelişerek ve yenilenerek tasarım & üretim konusunda kendisini kanıtlamıştır.

  Bünyesinde kağıt, karton, mukavva, tekstil, ahşap, akrilik, plastik ve metal gibi her türlü materyali uygulama yeteneğine sahip olan firmamız, deneyimli kadrosuyla hizmet verdiği markalara profesyonel çözümler üretmekte ve tüm tasarım ve üretimlerini sahip olduğu 2000 m2’lik kapalı alanda gerçekleştirmektedir.

  Hedefimiz 
  Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda kaliteden ödün vermeden üretimini gerçekleştirirken, sunduğu ürün ve hizmetler ile müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, kendi vizyonuna yakışan tasarımlarıyla sektördeki liderliğini sürdürmeye devam ederken dünya markası haline gelmektir.

  Dekoratif cilt bezi ile kaplanmış mukavva kutu.

  Özenle hazırlanmış hediye paketi ile gönderilir.

  - Ebat 9,5 X 9,5 X 8 cm

  - XL Beyaz solmayan gül

  - Üst düzey kaliteli bir ürün

  - Ücretsiz kargo