Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  BioCharm Refresh Duş Jeli 300 ml / BioCharm Refresh Shower Gel

  39.80 TL
  Avokado yağı, Argan Yağı, C Vitamini, Allantoin, Salatalık özü, nemlendirici bileşenlerinden oluşan bakım içeriği ile cilde nem, yumuşaklık, canlandırıcı etki ve tazelik hissi sağlar. Cildinizde hoş bir koku bırakır ve cildinizi narince temizler.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: bilgi@nurlife.com
  Firma Açıklaması:

  Firmamız 1992 Mühendislik Kuruluşu olarak, Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünler, Spa Terapi Ürünleri Ar-Ge, Üretim, Ticareti ve İhracatı faaliyetini sürmektedir.
  Kişisel Bakım Ürünleri, Dermo Kozmetik Ürünleri (Cilt/Yüz, Şaç, Ayak, El, Vücut Bakım ürünleri: Anti-Aging, Anti-Wrinkle, Anti-Acne, Anti-Pigmentaston Cilt/Yüz bakım Ürünleri, Anti-Hair loss & Hair Strengthening Serum/Shampoo/Mask, Body Moisturizing/Firming/Slimming Cream, Lotion, Masks, ..etc.) ve eşsiz SPA terapi ürünlerini 28 yıl üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile geliştirerek, her yaşta Kullanıcılarını daha genç, daha bakımlı gösterecek değerli Ürünlerini Sizlerle ve diğer Ülkelerin Tüketicileriyle 2008 den beri katıldığı Yurtiçi - Yurtdışı Uluslararası Fuarlar ve Dış Ticaret çalışmaları ile ilerlemeye devam etmektedir.

  BioCharm Refresh Duş Jeli / Shower Gel

  Avokado yağı, Argan Yağı, C Vitamini, Allantoin, Salatalık özü, nemlendirici bileşenlerinden oluşan bakım içeriği ile cilde nem, yumuşaklık, canlandırıcı etki ve tazelik hissi sağlar.  

  Cildinizde hoş bir koku bırakır ve cildinizi narince temizler.

   

  Kimlere Uygulanır:


  Kadın, Erkek, Gençler

   

  Uygulama Alanları;


  Tüm Vücut, dilerseniz saçlardan ayaklara kadar tüm vücut, ayrıca el ve ayakların günlük temizliğinde

   

  Etkileri: 

  Ferahlatıcı, nemlendirici etki ve narince cilt/vücut temizliği

   

  İçerik: Avokado yağı, Argan Yağı, C Vitamini, Allantoin, Salatalık özü, bitki özleri ve zengin nemlendirici, temizleyici bileşenleri.