Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Aimi Golden Oasis Argan Saç Bakım Yağı

  329.00 TL
  Aimi Golden Oasis Argan Saç Bakım Yağı İçeriğindeki yağlar ile aşırı yıpranmış ve kuru saçlara anında etki eder. Saça nem desteği, yumuşaklık, parlaklık ve ısıya karşı koruma sağlar. Saçın elektriklenme ve kabarmasını engeller.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: aimikozmetik@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  AIMI 2022 Yılında Ankara'da kurulmuş bir Hair Care stüdyosudur. Profesyonel saç bakım ürünleri ile müşteri kitlesini etkilemeyi başarmış olup, satış alanını yurtiçi ve yurtdışı olarak genişletmiştir.

  AIMI Cosmetic ürünleri tamamen Sağlık Bakanlığı izni ile üretilmiş olup %100 güvenlidir.

  AİMİ COSMETİC İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

  Aimi Golden Oasis Argan Saç Bakım Yağı İçeriğindeki yağlar ile aşırı yıpranmış ve kuru saçlara anında etki eder. Saça nem desteği, yumuşaklık, parlaklık ve ısıya karşı koruma sağlar. Saçın elektriklenme ve kabarmasını engeller. Kullanımı: Lux Oil Argan Saç Bakım Yağını avuç içine ufak bir miktar alıp ovaladıktan sonra ıslak veya nemli saça eşit miktarda uygulayınız, durulama gerektirmez. Uyarılar : Günlük kullanım için uygundur. Isı, ışık ve nemden uzak tutunuz. Serin yerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız . 50 Ml Altın Vaha ; Argan Yağının lüks ve gençleştirici özelliklerini yansıtırken aynı zamanda doğal güzellik ve dinginlik duygusunu da çağrıştırıyor. Canlandırıcı bir deneyimi simgeleyen yağın altın rengini ve vaha fikrini vurguluyor. Cilde ve saça uygulandığında nemlendirici etkisi ile gün boyu rahatlık hissi veriyor. Her zaman sağlıklı, parlak ve canlı saçlara sahip olmak ister misiniz? İşte size bir sır veriyorum: Golden Oasis Argan Saç Serumu!  Argan yağı, saçlarınıza derinlemesine nüfuz eder ve besler. Saç tellerinizin içine nüfuz ederek kuruluğu ve kırıklıkları hızla onarır.  Saçlarınızın daha yumuşak, pürüzsüz ve kolayca taranabilir olmasını istiyorsanız, Golden Oasis Argan Saç Serumu tam da size göre. Saç tellerini düzeltir ve saçınızı daha kolay şekillenir hale getirir.  Aynı zamanda saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur ve saç köklerini güçlendirir. Daha kalın ve gür saçlara sahip olmayı sağlar