Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  ABS WaterTreatment Technologies

  1,00 TL
  Su arıtma ekipmanları
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: absasia@abssuaritim.com
  Firma Açıklaması:

  ABS Su Arıtım olarak amacımız; kısıtlı su kaynaklarının etkin kullanımını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir. Özelliğini kaybetmiş suların içilebilir ve kullanılabilir hale gelmesi için firmamız, değişen teknolojilere bağlı olarak komple su arıtım sistemleri üzerinde yoğunlaşmış ve uzman kadrosuyla kullanıcının istek ve memnuniyetini ön planda tutar.

  Misyonumuz

  Su, Atık Su, Geri Dönüşüm ve kuruluş amacımıza bağlı tüm faaliyet alanlarımızda asli görevimiz; en son teknolojileri takip edip kullanarak, kendi teknolojilerimize entegre edip uygulayarak, ürün kalitemizi artırıp insana ve doğaya fayda sağlayarak ve bu bağlamda uluslararası piyasada kalıcı bir yer edinmektir.

  Vizyonumuz

  Kainatın Sahibi, Yaratıcısı Allah' ın Emri Üzerine; Yaratılana Saygı ile başlayan görev ve sorumluluklarımız, Çevre ve İnsana duyulan sevgi ile, kaliteden ödün vermeden, güler yüzlü, deneyimli kadrosuyla; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiştir

  Su arıtma ekipmanları ve su arıtma ABS Su Arıtma Teknolojileri alanında lider bir Türk uluslararası şirketini temsil ediyoruz.

  Faaliyetlerimiz 1997 yılında başladı ve bu dönemde Özbekistan, İran, Irak, Suudi Arabistan, Yemen, Suriye, Ürdün, Mısır, Sudan, Libya, Kazakistan, Moritanya, Tunus gibi ülkelerde çok sayıda proje hayata geçirdik ve başlattık. .

  Su tüm alanlarda kullanılmaktadır: kozmetik, gıda, ilaç, kimya endüstrisi, villa, ev, apartman, kompleks, şehir suyu, tekstil, hastane, otel, vb.

  Tüm ekipmanlarımız otomasyonlu olup Avrupa kalite standartlarına uygundur, tüm kurulumlarımız için 2 yıl, parçalarımız için 10 yıl garanti veriyoruz. Şirketimiz, her işletmenin özelliklerini ve yeteneklerini göz önünde bulundurarak projeler geliştirerek her zaman müşterilerle tanışır.