Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  İmplant Uygulamaları

  2500.00 TL
  İmplant Uygulamaları İmplant uygulamasının başarısı, rahat bir hayatın başlangıcıdır. Dental implant, her tip dişsizlik tedavilerinden bazı ortodontik tedavi yaklaşımlarına dek pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: info@dentalrezidans.com
  Firma Açıklaması:
  MİSYONUMUZ

  Alanında Uzman doktor kadromuz, iyi eğitimli, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile en ileri teknolojiyi kullanarak uluslararası standartlarda hizmet verebilmek en önemli hedefimizdir. Ağız ve diş sağlığının bir lüks değil, ihtiyaç olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. İşimizi yaparken hastalarımıza sağlıklarını kazandırmanın yanı sıra, bu ağız ve diş sağlığı hizmetini huzurlu ve konforlu bir ortamda kişiye özel çözümlerle sunarak; hastalarımızın kliniğimizden sağlıklı ve memnun çıkmasını hedefliyoruz. Sağlıklı gülümsemenin estetikle uyumunu herkesten iyi biliyoruz.

  • Müşterilerinin memnuniyetini azami düzeye çıkartmayı,
  • Hastalarının nezdinde tescil edilmiş bir özel Poliklinik olmayı,
  • Sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiştir.   

  VİZYONUMUZ

  Vizyonumuz hastalarımızın ihtiyaç, istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır.
  İstisnasız en kaliteli hasta ilişkileri hizmeti verebilmek için oluşturduğumuz ekip ve sistemi devamlı güncellemek, geliştirmektir.
  En kaliteli diş hekimliği hizmeti verebilmek için yenilikleri takip etmeye ve sürekli eğitimlere devam etmektir.
  Diş hekimliği hizmetini sunduğumuz ortamları daha modern, hijyenik ve güvenli kılmak için devamlı geliştirmektir.
  Sürekli katılım sağlanacak olan sosyal sorumluluk projeleriyle hastalarımızla ilişkilerimizi büyütmeye ve beslemeye devam etmek.


  DEĞERLERİMİZ

  Hasta ve yakınlarına saygı, mükemmellik, kalıcı güven, hasta ve çalışan memnuniyeti, önce insan.
  Dürüstlük, yasalara, topluma ve çevreye saygı, farkında olmak ve farkındalık oluşturmak.
  Toplumsal projelere ve sosyal politikalara duyarlılık, her koşulda tıbbi deontoloji, her koşulda etik ilkelere uygun hareket etme.
  Bilimsellik, teknolojiyi yakından izlemek, iletişim açısından ulaşılabilir olmak, hizmet maliyetleri açısından ulaşılabilir olmak.
  Kendini yenileme, hizmetin sürdürülebilirliğini sağlamak, eleştiri ve değerlendirmelere açık olmak, kaliteli hizmet üretmek.

  İmplant Uygulamaları

  İmplant uygulamasının başarısı, rahat bir hayatın başlangıcıdır. Dental implant, her tip dişsizlik tedavilerinden bazı ortodontik tedavi yaklaşımlarına dek pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.