Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  34X1.1 4.86 3/4 PROBEAM BİMETAL ŞERİT TESTERE

  900.00 TL
  MADE İN GERMANY M42
  Minimum stock qty: 5
  Vendor: LD TESTERE
  Satıcı Bilgileri
  Email: info@ldtestere.com
  Firma Açıklaması:

  LD Testere geçmişten getirdiği bilgi, deneyim ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güven ile birleştirerek uzun yılı aşkın süredir Metal ve Ahşap sektörlerinde hizmet vermektedir.

  Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, en gözde markaların temsilcisi olan firmamız, her zaman bu bilgi birikimini ve yüksek teknolojiyi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak suretiyle çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

  LD Testere, tamamı teknik bilgi ve deneyime sahip personeli ile sektöre kesici takımlar konusunda ivme kazandıran firmalar arasında öncülüğünü devam ettirebilmek için, kendini güncelleyen ve teknik anlamda teçhizatlarını günün teknolojisine uygun olarak yenileyen çalışma mantığıyla, ülkemize faydalı bir firma olarak faaliyetlerine devam edecektir.

  Şerit testere tezgahlarında her türlü metal boru, profil, yapısal çelik ve sert çelik malzemelerin kesiminde kullanılır. Kesilen malzemenin cinsi, sertliği, et kalınlığı ve kesim yöntemine göre testerelerin diş formu, diş hatvesi ve kalitesi değişkenlik göstermektedir. Bi-Metal M42 ve M51 olarak iki farklı çelik kalitesi mevcuttur. Diş uçları 67-69 Rc sertlik derecesine sahip testerelerdir.