Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  REGULUS DELUXE KEDİ VE KÖPEK YATAĞI

  6000,00 TL
  1 HEDA REGULUS DELUXE KEDİ VE KÖPEK YATAĞI
  Minimum sipariş adeti: 1
  Satıcı: 1 HEDA PET HOUSES
  Satıcı Bilgileri
  Email: info@1heda.com
  Firma Açıklaması:

  1 HEDA PET HOUSES 1992 yılından bu zamana gelen tecrübe ve birikimlerin kaliteli işçilik ve özgün tasarımların birleşimi ile doğmuştur.

  Bu bağlamda   UYUM,İNOVASYON VE KALİTE  İlkelerinin ışığında 2019 yılında Cafe dekorasyon ve soğutma sistemleri sektöründen PET mobilya dekorasyon sektörüne, PETZOO 2019 ‘’Uluslararası evcil hayvan fuarına’’ katılım sağlayarak ilk adımını atmış ve değerli Türk halkının beğenisini kazanmış bir marka olmuştur.

  Misyonumuz, evcil hayvanlarımızın yaşamlarını konforlu hale getirerek, yeni bir gelecek sunarak, psikolojik  refahlarına da katkıda bulunan yenilikçi ve ihtiyaç duyulan ürünlerle global pet sektörüne ilham vermek.                                 

  Mutlu çocuklar ve Mutlu bebekler için…

   HEDEF 2020

  Hedeflerimizin amacı olan yenilikçi bir firma, ürünlerimize hayranlıkla bakılan,sempatik sevilen bir marka olmaktır. Bu yüzden emeğimizi, uğraşımızı ve özgün tasarımlarımızı önce insanlığa sonra da sevimli dostlarımıza, çocuklarımıza, bebeklerimize hediye ediyoruz.

  İnovasyon ve en kaliteli üretim tutkusuyla dünyanın PET  ihtiyaçları doğrultusunda hiç durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Akıllı dijital evler, çoklu villalar ve dünyada üretimi yapılmamış büyük bir eksikliğin,ihtiyacın üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.Bu ürünlerimizi de sizlerle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

  1 HEDA marka çalışanları yenilikleri ve yeni zorlukları sevinçle karşılıyor her zamanda aynı duygu ile çalışacak. 

  REGULUS,Bugün Dünya Sağlık Örgütünün de onay verdiği sağlıklı akrilik bir materyal dir.Kısaca bahsedecek olursak; günümüzde hayatımızın her alanında karşımıza çıkan bu mucizevi icat,mutfak ve banyo tezgahlarında,otel odalarında,restaurant,fastfood zincir mağazaları bankolarında,tekstil mağaza bankolarında ve bugün bütün hastanelerde kullanılmakta.İpeksi bir görünüş kadifemsi bir dokuya sahip olan bu materyal kendini görenlerin el sürmeden geçemediği bir yapıya sahiptir.Bizde bu ürünle yıllar önce tanıştığımız için bebeklerimize nasıl bir yuva inşaa edebiliriz diye düşünürken ZAR fikri doğdu,çokta güzel oldu.Ambians’ı muhteşem ötesi.
  İYİ’Kİ DOĞDUN REGULUS
  Ürünlerimize Minik dostlarımızın gerçekleşen hayalleri diyoruz,çünkü onlarında hayalleri ve rüyaları var.Siz çocuklarınıza bunu hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.                              

  Biz sizleri Mutlu edebilmek için her türlü konforu düşündük.
  Hayallerinizide,hayallerinide ertelemeyin.
     Renklerin en güzel tonları,elektrostatik fırın toz boyalı Metalimiz, Marin Plywood Kontra ve % 100 Pamuk Kumaş ile birleşince ortaya göz kamaştırıcı bir güzellik çıkıyor.Her mükemmeliyetçi insanın sahip olmak isteyeceği Dekoratif, İnovatif,Özgün Mobilyalar,Akrilik küçük ve orta ırk Lüks Köpek evi ve Kedi Evi ..                                                                                                                    

  NOT: FOTOĞRAFLARDA GÖRÜNEN REGULUS ÜRÜNÜNÜN HARİCİNDE DİĞER ÜRÜNLER FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.GÖRSEL DEKOR AMAÇLIDIR

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  10 MM Akrilik Levha
  % 100 Pamuk İngiliz Kumaş
  Net Ölçüler: 50X50X50 CM                                                                                                                            

  Koli Ölçüsü : 60X60X60 CM

  AKSESUARLAR
  Bebek mobilyaları ve oyuncak vernikleri Avrupa standardı EN 71-3 Belgeli
  Özel seri PU37 Elektrostatik toz boya
  304 Paslanmaz çelik vida aksamları
  İthal coconat düğmeler
  1. Kalite boncuk elyaf,şilte ve fermuar