Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  My Valice Unisex Active Usb Şarj Girişli Slim Notebook Sırt Çantası

  110,00 TL
  Yerli tasarım Türkiye’de bir ilk… My Valice Smart Bag Akıllı Sırt çantası, her yaşa uygun ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlandı Enerjiniz hiç bitmesin, Patentli USB şarj girişi ile nerede olursanız olun şarjınız hiç bitmesin, işleriniz yarım kalmasın. Powerbankı çantanın içindeki göze yerleştirip entegre USB girişine iç taraftan kablo ile bağlayabilirsiniz. Harici açma kapama düğmesi olmayan, kablo takıldığında aktif olan bir powerbank ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Fark yaratan akılcı tasarım, Kolay erişilebilen kartlık gözü ile her an ihtiyacınız olan ulaşım kartı, kredi kartı gibi ihtiyaçlarınız daima elinizin altında Gözlük askı aparatı ile gözlüğünüz hem güvende hem yakınınızda Sırt kısmındaki fermuarlı gizli cep, özel eşyalarınızı kötü niyetli kişilere karşı korumanızı sağlar Valiz askı aparatı ile seyahatlerinizde çantanızı siz yorulmadan valiziniz taşır. Size yolculuğun keyfini sürmek kalır. Her şey yerli yerinde, Günlük hayatta yanınızda taşıdığınız eşya ve aksesuarlar için ön kısımda pratik dikey cep 15,6’’ ve altındaki tüm notebook ve tabletler ile, ihtiyacınız olan diğer bütün eşyalarınız, geniş kullanışlı iç cepler sayesinde yerli yerinde Rahatlık ve kalite, Tamamen dolgulu arka paneli, ergonomik ve ortopedik ayarlanabilir omuz askıları, gün boyunca rahatlığınızdan ödün vermeden rahatça kullanabileceğiniz şekilde tasarlandı Yağmur suyu geçirmez ve ftalatsız özel kumaşı, sağlığa zararlı hiç bir madde içermez Suni deri kaplı özel tutma sapı elinizi acıtmaz Ölçüler, Ağırlık: 700gr Ölçüler: 45cm x 32cm x 17cm Hacim: 25-30lt Renkler: Lacivert, Pembe, Bordo, Gri, Füme, Kahverengi, Mavi Garanti: 2 Yıl Ürün içeriğine powerbank dahil değildir. Tüm My Valice ürünleri üzerinde ikinci bir eşi olmayan seri numarası ve My Valice logosu bulunan ve aynı zamanda taklit edilemeyen hologram ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu Ürün Türk Patent Enstitüsü Tarafından 16/11/2016 tarihinde (TPE 2016/16592 numaralı ŞARJ GİRİŞİ MONTE EDİLMİŞ TAŞIMA ÇANTALARI) Konulu Belge ile Koruma Altına Alınmıştır.
  Minimum sipariş adeti: 5
  Satıcı: enmodaseyler.com
  Satıcı Bilgileri
  Email: destek@enmodaseyler.com

  Değerli Müşterimiz;

                 Ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

          My Valice ailesi olarak ürünümüzden maksimum faydayı sağlayabilmeniz adına elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Almış olduğunuz ürün ile ilgili bir sıkıntı ile karşılaşmanız halinde, ürünü servis noktasına ulaştırmadan önce, faturanız, sorunu gösterir resimler ve şikayetinizi anlatan bir maili info@myvalice.com.tr adresine göndermeniz yeterlidir. Satış Sonrası Hizmet ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorununuzun çözümü için sizi yönlendirecektir.

              Garanti kapsamı ile ilgili olarak aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz.

          Parçadan veya imalattan kaynaklanan hatalara karşı tüm ürünlerimiz 2 yıl süre ile garanti altındadır. Alıcı bu hizmetten yararlanabilmek için ürünü, faturası ile birlikte en yakın yetkili servise, acenteye veya bayiye ulaştırmakla yükümlüdür. 

               Garanti kapsamına ürünün sadece kendisi girer, içindekiler girmez. 

  •       Kilitler ürünün kazara açılmasını önler fakat çalınmasına veya içindekilerinin kaybolmasına karşı önleyici bir unsur oluşturmazlar.
  •           Yıpranmadan, aşınmadan, kötü ve yanlış kullanımlardan, ürünün asit, çözücü (solvent) veya suya temas edip zarar görmesinden, seyahat sırasında taşınma veya kaza sonucu yüksek ısıya maruz kalmasından kaynaklanan hasarlar garanti kapsamına girmez. 
  •              Eğer yukarıdaki garanti dışı sebeplerden kaynaklanan hasar mevcutsa ürün servis merkezlerimizden, acentelerimizden veya bayilerimizden birine ulaştırılmalıdır. Bu aşamada ürün masrafları alıcıya ait olmak kaydı ile elde mevcut parça varsa tamir edilecektir. 
  •               
  •                           Hava yolu seyahatlerinizde valiziniz hasar görürse!
  •         
  •               Valizin hasarı anında fark edilecek (gövde, teker veya kulp kırılması, içinde eşya eksilmesi) türden ise varış salonunu terk etmeden istasyon kayıp ve bulunan eşya ofislerine, seyahat bileti, bagaj etiketi ve kimlik ile müracaat edilerek Hasarlı Bagaj ve/veya Eksik Eşya Raporu tutturularak TAZMİN TALEBİ oluşturulur. Unutmayın ki tüm yolculuklar ve bagajlar hava yolu şirketleri tarafından sigortalandırılmak zorundadır. Anında fark edilemeyecek hasar ve eksik işlemleri için, seyahat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde bizzat ve yazılı olarak taşıyıcıya müracaatta bulunulması gerekmektedir. Taşıyıcıdan kaynaklanan hasarlar garanti kapsamına girmemektedir. Bu sebeple lütfen garanti süreniz dolmuş olsa bile faturanızın bir nüshasını ürününüzün kullanım ömrü boyunca mümkünse valizinizin bir kenarında muhafaza ediniz.