Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Menekşe Aromaterapi Masaj Yağı 250 ml.

  39.50 TL
  Menekşe Aromaterapi Masaj Yağları 250 ml. Uzun süre masaj yapılmasına olanak sağlayan hafif özel formülü sayesinde cilde zahmetsizce sürülür. Cildi korumak, beslemek ve nemlendirmek için özel olarak seçilmiştir. Cildi yumuşatır. Hassas ciltler için uygundur. Yapışkan ve yağlı bir his bırakmaz. En hassas ciltlerde bile güvenilirdir. Tüm cilt tiplerine uygundur. Yumuşatıcı ve rahatlatıcıdır. ÜRÜNLERİMİZİN TÜMÜ ADINIZA VEYA FİRMANIZA FATURA KESİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: hllcan74@hotmail.com
  Firma Açıklaması:

  www.ryotospa.pro

  1990 yılından buyana hizmet veren konusunda uzmanlaşmış firmayız.
  Çalışma prensibimiz ile müşterilerimiz için ideal çözüm ortağıyız. Titiz çalışan Kimyager ve Biyolog kadrosu ile SPA'lardan günlük SPA'lara, Resort SPA'lardan bölgesel SPA'lara kadar tüm SPA türlerinde profesyonel, organik, yenilebilir düzeyde vücut ve masaj yağları üretimi hizmeti sunmaktayız.

  Menekşe Aromaterapi Masaj Yağları 250 ml.

  Whatsap Sipariş Hattı: 0 507 9926272

  www.sunacan.com.tr


  Uzun süre masaj yapılmasına olanak sağlayan hafif özel formülü sayesinde cilde zahmetsizce sürülür. Cildi korumak, beslemek ve nemlendirmek için özel olarak seçilmiştir. Cildi yumuşatır. Hassas ciltler için uygundur.

  Yapışkan ve yağlı bir his bırakmaz. En hassas ciltlerde bile güvenilirdir. Tüm cilt tiplerine uygundur. Yumuşatıcı ve rahatlatıcıdır.

  ÜRÜNLERİMİZİN TÜMÜ ADINIZA VEYA FİRMANIZA FATURA KESİLEREK GÖNDERİLMEKTEDİR.