Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  İç Mekan Dönen Logo , Resim Lazer Logo Yansıtma Cihazı

  1300.00 TL
  Kullanım Şekli Bu cihaz 360 derece dönen logo yansıtır. Kullanımı İç Mekan olan yerler için uygundur. İsterseniz duvardan duvara , isterseniz duvardan zemine , isterseniz yerden tavana , isterseniz dolabınızın üzerinden yere , Rafınızın üstünden karşı duvara gibi birçok seçenek olarak kullanıma uygun bir cihazdır. Mağazanızın içinde Yürüyüş koridorlarınızda Dikkat çekmek istediğiniz noktalarda yere Logo yansıyacak şekilde cihazı istediğiniz yere monte edebilirsiniz. Logoları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Logolar renklidir. Orjinal halleriyle logoları yansıtabilirsiniz. Aşağıda bulunan uygulama videolarına göz atınız. Uygulama resimlerine bakınız. Cihazın kullanım videosunu izleyiniz. Kataloğunu indirip teknik özelliklerine bakabilirsiniz.
  Minimum stock qty: 1
  Satıcı Bilgileri
  Email: logoyansit@gmail.com
  Firma Açıklaması:

  Logo Yansıt firması 12 yıllık iş tecrübesi ve sektörel duyarlılığı ile hizmet anlayışını nice 12 yıllara taşımanın sorumluluğunu her zaman üzerinde hissetmiştir.2006 yılında, imalatçı ve ihracatçı bir firma olarak kurulmuştur. Günümüzde teknik bilgi ve tecrübemizle,  sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürekli arge çalışmaları yapmakta olup ürün portföyümüze sürekli yeni ürünler eklemekteyiz. Firmamız çalışanları uzun yıllardan beri sektörümüz çalışanları olup her türlü çözüm, proje, uygulama konularında yeterli teknik donanıma sahip olup bilgi ve becerilerini arttırmak ve yeni ürünler hakkında becerilerini arttırmak için yurtdışında seminerler ve fuarlara katılmaktadır. Logo yansıt firması büyümeye ve gelişmeye kararlıdır. Hizmet alanlarında dünyanın tanıdığı, mesleğinin zirvesinde olan insanların inandığı, güvendiği markaları, teknolojik uygulamaları ve sürekli kendini geliştiren kadrolarıyla, sizlerin hizmetine, en yüksek müşteri memnuniyetini hedef alarak sunmaya kararlıdır. Kurumsal yapıya verdiğimiz önem, iş ortaklarımızla aynı ailenin üyeleri gibi olmamız ve yılların birikimi ile oluşan şirket kültürümüz, personelimizin mutlu ve başarılı çalışmalarını beraberinde getirmiştir. Logo yansıt cihazlarını Dekoratif Aydınlatma,logo Platform Aydınlatma,Dekoratif Aydınlatma Aygıtları,Şehir aydınlatma,LED aydınlatma,iç mekan aydınlatma,dış mekan aydınlatma,sokak aydınlatmaları,bahçe aydınlatmaları,aydınlatma direkleri,aplikler,Yerden Aydınlatma,Ankastre Downlıght Oval Aydınlatma Ürünleri,avize, avizeler, modern, klasik, büyük, kristal, şapkalı, cam, lambader, masa lambası, aplik, tavan armatürü,Özel tasarım ışıklandırma sistemi ,ev aydınlatma ürünleri ,Modern aydınlatma ,akıllı aydınlatmalar,paslanmaz,galvenizli konik bayrak ve aydınlatma direkleri ilede kullanabilirsiniz. Mimari isiklandirma konusunda logo yansıt cihazlarını kullanabilirsiniz.Mimari Aydınlatma Tasarımı ve Aydınlatma tasarımı dünyasını ilgilendiren bu ürünler son derece kullanışlıdır.Kent aydınlatması, işlevsel aydınlatma ve mimari aydınlatma olarak her türlü tasarımınızı rahatça yansıtabilirsiniz.Aydınlatma Kontrol Sistemleri ve Mimari Aydınlatma Uygulamaları ile Aydınlatma Görselleştirme konusunda son derece profesyonel olan bu cihazlar şık tasarımları ilede dikkat çekmektedir.Gerek Bahçe Aydınlatma gerek Dış Aydınlatma ortamlarındada çok rahat kullanabilirsiniz.

   

   

   

   

  FİYATI : 175 $            TEKNİK ÖZELLİKLER

   
  Ampül Markası: Samsung LED
  Cihaz Gövdesi: Alüminyum
  Cihaz Rengi: Gümüş-Gri
  Ağırlık: 1.50 kg
  Açma / kapama düğmesi: Açma Kapama Düğmesi Üzerindedir.
  Kullanım koşulları: İç mekan kullanımı için tasarlanmıştır.
  Işık Kaynağı: LED 40 W Aşırı Güç
  Normal oda ışığında önerilen projeksiyon mesafesi: 3 m
  Karanlıkta önerilen projeksiyon mesafesi: 10 m
  LED ortalama ömrü: 100.000 saat Yaklaşık 10 Yıl
  Renk sıcaklığı: 6,500 – 8,000 ° Kelvin
  LED parlaklığı: 5.700 Lümen
  Gobo boyutu / görüntü boyutu: 60 mm / 40 mm
  Gerilim: 90-120 V veya 220-240 V AC / 50-60 Hz
  Aktif güç (güç tüketimi): 40 W
  Görünen Güç: 150 VA
  Verimlilik: 0.6 cos. Phi
  Elektriksel  Koruma: Koruma sınıfı I
  Değiştirilebilir Lens: Evet, birkaç odak uzaklığı mevcuttur
  Mevcut aydınlatma efektleri: Evet çeşitli aydınlatma efektleri kullanılabilir
  Işıklandırma Efektleri İçin Konnektörleri: 2 x 12 V AC
  Logo Yansıtma Adedi : 1 adet Dönen Logo Yansıtır.

   

  Logo Yansıt,Lazer Logo,Gobo,Resim,İmaj,Yazı,Grafik, Animasyon ,Reklam Yansıtma Sistemleri
  Adres: Mimarsinan Caddesi Dizdariye Mahallesi Havuzbaşı Mevki Topçuoğlu İş Merkezi No:26 Kat:1 Daire:4 Büyükçekmece / İSTANBUL
  Telefon: 0212 657 24 96
  Gsm :  0544 309 97 04
  Web: www.logoyansit.com
  E-Posta: info@logoyansit.com